Eksperčiukas

Straipsnio pavadinimas

Jei Jums kyla kokių nors klausimų apie Europos Sąjungą - klauskite manęs. Aš viską žinau! 

Trumpai apie mane. Esu jaunas tačiau jau subrendęs. Per savo ilgai kauptą mokslų patirtį esu aplankęs ne vieną Universitetą.  Gyvenu pas Mamą. Didžiausia gyvenimo svajonė  - būti euro komisaru. Kažkuriuo.

Autoriaus įrašai

Šį kartą, Euro Eksperčiukas nori Jus visus perspėti apie artėjančius rinkimus ir augantį kosmonautų skaičių. Tad būkite budrūs ir atskirkite kuri paskleista informacija yra tikra, o kuri tik klastotė. O iš tiesų, šis trumpas siužetas pilnas džiugesio ir sveikinimų tiems, kurie pakėlė į kosmosą Lituanica Sat-1.

Taip jau būna kad su Naujais, prigalvojama ir pažadų. Pasiklausykite Eksperčiuko ir išgirsite, ką pažadėjo (galbūt kiek nepasvėręs) Ispanijos Ekonomikos ministras ir ką pažadėjo Graikijos Ministras Pirminininkas. Ir žinoma, įdomiausia - o ką gi jūs pažadėjote sau?

 

Eksperčiukas buvo trumpam išvykęs pasisvečiuoti darbingoje Didžiojoje Britanijoje ir grįžo su interviu, kuriame pamatysite Igną Bautrėną. Žurnalistą, kurio straipsnius galite rasti žurnaluose "Laima", L'Oficel, o daugiausiai jų "Mano Muzikos" portale. Ilgus metus gyvenęs New Yorke, nesenai persikėlė į Londoną Žurnalistikos Magistro studijoms. Interviu išgirste palyginimus tarp Amerikos ir Didžiosios Britanijos. Buvo vėjuota, tad teks pasigarsinti, kad geriau girdėtumėt visus įdomius Igno pastebėjimus.

Experčiukas grįžo iš Latvijos, smagiai pasibuvęs svečiuose parsivežė ir įspūdžių. Nors namuose visi tik plaukioja, o Europos Sąjungos vadovybė atostogauja Euro Eksperčiukas aptaria euroblogas.lt rašytą straipsnį apie Euroskeptikus. O kas jūs? Euroskeptikas ar skeptikas dėl euroskeptikų?

Šiandien- apie suoliuką, dujas ir Jus! va. Ar matėte suoliuką, priešais Europos namus? Turbūt tik vienas toks per visą Gedimino prospektą. O ar skaitėte Euroblogas.lt straipsnius? Nepraleidau progos kelis juos pakomentuoti. Tad kas jūs - kūrėjai ar švaistūnai? Parašykite į eksperciukas@pazinkeuropa.lt
2013-07-15
Jei Jums kyla kokių klausimų apie Europos Sąjungą - klauskite manęs. Aš viską žinau! Trumpai apie mane. Esu jaunas, tačiau jau subrendęs (močiutė taip sakė). Per savo ilgai kauptą mokslų patirtį esu apsilankęs ne viename Lietuvos ir užsienio Universitete. Gyvenu pas Mamą. Didžiausia gyvenimo svajonė tapti Europos Komisaru. Kažkuriuo.

Jei grupę žmonių pakviesčiau žaisti psichologų pamėgtą asociacijų žaidimą ir paklausčiau, kas jiems šauna į galvą išgirdus žodį „ES institucijos“, tikriausiai sulaukčiau atsakymo – „biurokratija“, „neperžengiama“ ir „nepajudinama“. Nieko keista, kad dauguma mūsų taip įsivaizduojame institucijas. Jos, atrodo, esančios taip toli nuo mūsų kasdienio gyvenimo, kad primena tolimą stiklo karalystę. Maža to, tvarka joje natūraliai skiriasi nuo būdingosios mūsų artimiausiai tikrovei, tad ir rodosi ji nesuprantama ir sudėtinga.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!