Populiariausi: mėnesio

Makiažas ryškus, o pokalbiai paviršutiniški. Jai tai – žaidimas ir neatsiejama darbo dalis, jam – galimybių kupinas pasaulis, kur negresia būti atstumtam. Konsumacija yra paslauga, kuria patarnaujama klientui, ypač populiari Japonijoje. Pareigos – šnekinti, išklausyti, sakyti vyrui komplimentus, šypsotis, juoktis iš kliento juokelių, pridegti cigaretę, įpilti gėrimų, lydėti klientą į tualetą ir laukti jo sugrįžtančio, o kartais tik pritariamai linkčioti galva.

Visada po du vaikštantys lėktuvų pilotai tamsiai mėlynomis uniformomis su auksinėmis sagomis atrodo lyg nužengę iš filmavimo aikštelės. Gal todėl, kad dažniau matome filmuose nei realybėje. Jie dirba vaikystės laikų svajonių darbą. Svajonės nesikeičia, tik užaugę kitaip dėliojame akcentus. Jei vaikystėje žavėjo galimybė pakilti į dangų, dabar turėtų žavėti pilotų atlyginimas.

Sausio 7-ąją Paryžiuje, satyrinio savaitraščio „Charlie Hebdo“ biure, per redakcijos kasdienį susitikimą buvo nušauti dvylika žmonių, įskaitant du pareigūnus, savaitraščio vyriausiąjį redaktorių Stephane’ą Charbonnier ir tris karikatūristus. Pagal aukų skaičių tai buvo didžiausias išpuolis šalyje per pastaruosius 50 metų.

Tema: Euras

Populiari ir lengva studijuoti ar nelabai prestižinė, užtat garantuojanti darbo vietą ir neblogą atlyginimą? Tokią dilemą turėtų spręsti abiturientai, nenorintys po studijų keliauti į darbo biržą. Jei dar svajoja apie darbą užsienyje, laimėti tikrai turėtų pastarasis pasirinkimas. Štai Vokietijoje labiausiai reikia ne vadybininkų, ekonomistų ar teisininkų, o… paprastų darbininkų: santechnikų ir dailidžių.

Svarbiausia pastarųjų dienų naujiena Europoje - teroristiniai išpuoliai Paryžiuje, apie kuriuos prieš savaitę rašė Eglė. Po to sekė iš viso pasaulio plūstantys užuojautos žodžiai nukentėjusiems, eisenos Prancūzijos miestuose ir žyme #JeSuisCharlie papuoštos interneto piliečių deklaracijos. O vėliau įvyko neįtikėtinai greita ir stipri visuomenės poliarizacija. Atsiskyrėme greičiau nei Berlynas 1961-aisiais ir atotrūkis tik gilėja.

„Gyventojai galvoja, kad kainos po euro įvedimo smarkiai kils, bet iš tiesų taip nėra. Valiutos pakeitimas turės nedidelį poveikį infliacijai – kainos didės iki 0,5 proc.“, – teigia banko „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, neigdamas nerimą, jog euro įvedimas augina kainas.

Tema: Euras

Fejerverkų dūmams išsisklaidžius prisiminkite, kiek pažadų sau esate davę šiems metams. Sveikas gyvenimo būdas, treniruoklių salė, baseinas, atsikratymas nereikalingais kilogramais, bėgiojimas rytais, metimas rūkyti ar gerti, nauji namai, partneris, o gal karjera? Kad ir ką sau esate ryžtingai pažadėję prieš Naujuosius, jiems atėjus entuziazmo dažnai pritrūksta. Kaip galėtume padėti sau laikytis pažadų ir ar apskritai jų reikia?

Turizmas ir tyla – tarsi dvi priešingybės. Kiek pasigilinus į turizmo konceptą: jo tikslas pritraukti kiek įmanoma daugiau žmonių į tam tikrą vietą, palinksminti juos ir vėl išsiųsti namo, o tyla būtent asocijuojasi su vienatve, nuošalumu. Tai kaipgi šie konceptai galėtų egzistuoti drauge?

„Niekada per daug neaikčiojau dėl naujamečių pažadų. Visuomet norėjosi savo idėjoms duoti daugiau laiko. Šių metų priesaika pratęsia jau ketverius metus sėkmingai vystomą projektą „Atliekoms ne”, kuris padėjo prisijaukinti idėją savo artimuosius per Kalėdas nudžiuginti nedaiktiškomis dovanomis‟, – sako amerikietė menininkė, aplinkosaugos atyvistė Colleen Doyle.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!