Savaitės temos

Šią savaitę kalbėsime apie šventes. Kokios švenčių tradicijos kitose Europos šalyse ir kuo jos gali nustebinti mus? Apie tai pasakosime prieššventinę savaitę.

2014-12-08

Šią savaitę kalbėsime apie aktyvius vaikinus ir merginas, neieškančius žodžio kišenėje ir besidominčius tuo, kas vyksta aplink juos. Apie jaunimą politikoje ir pilietinį aktyvumą

2014-12-01

Šią savaitę kalbinsime įdomių profesijų žmones, kurie dalinsis savo patirtimi. Taip pat nagrinėsime, kiek sėkmingas gali būti Europos ekonomikos gaivinimo planas.

2014-11-24

Šią savaitę domėsimės, kaip sekasi jauniems žmonėms, neturintiems darbo. Kurioje šalyje bedarbiu būti geriausia, kurioje šalyje labiausiai skatinama susirasti darbą.

2014-11-17

Šią savaitę pasakosime apie tai, iš kur gauti pinigų studijoms užsienyje. Į kokius fondus kreiptis, kaip ieškoti informacijos ir kiek pinigų tikėtis – apie tai tinklaraščio Euroblogas.lt tekstai.

2014-11-10

Šią savaitę kalbėsime apie naujai išrinktus eurokomisarus, Europos kovą su Vladimiro Putino Rusija ir Britanijos planus išstoti iš ES. Turiningos jums savaitės.

2014-11-04

Šią savaitę kalbėsime apie technologijas ir tai, kaip jos veikia gyvenimą. Kaip keičiasi kalba interneto amžiuje, kaip kai kurios šalys nusprendžia uždrausti „Skype“ arba „Facebook“, o Europos Komisija – suvaržyti gigantės „Google“ veiklą.

2014-10-27

Šią savaitę kalbėsime apie Europos šalis, kur geriausia būti studentu. Kalbėsime taip pat apie studijas JAV, Kinijoje ir Australijoje. Pasakosime apie Vokietijos švietimo sistemą. Įdomios savaitės.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!