Savaitės temos

2015-02-03

Doleris, Bangelė Uogelė, Malvina ir Ida – vardai, kuriais savo vaikus pavadino tėvai. Kaip gyventi  Lietuvoje su netradiciniu vardu, kodėl afganistaniečiai dažnai neturi pavardžių, o kinai susigalvoja naują vakarietišką vardą – apie tai pasakosime šią savaitę tinklaraštyje Euroblogas.lt.

„Hotel Mamma“ – gyvenimas,  kai viskuo už tave pasirūpinta. Kiek yra įprasta šiuolaikiniame pasaulyje gyventi su tėvais ir kokios tokio sprendimo priežastys? Apie tai šią savaitę pasakos tinklaraščio Euroblogas.lt autoriai.

2015-01-20

Šią savaitę kalbėsime apie profesijas. Ką rinktis mokyklą baigiančiam abiturientui ir ko reikėtų ypač vengti? Kokia specialybė garantuoja gerą uždarbį ir kiek svarbus profesijos populiarumas? Apie tai pasakos Euroblogas.lt autoriai.

2015-01-12

Pagaliau pradėti sportuoti, mažiau išlaidauti (nes su euru ir iš pirmo žvilgsnio mažesnėmis kainomis atsirado tiek pagundų...), išmokti slidinėti, prancūzų kalbą, vairuoti ar kepti duoną, iš prieglaudos pasiimti šuniuką?.. Ką Naujųjų išvakarėse pažadėjote sau nuveikti 2015-aisiais? Turime blogų žinių – jūsų entuziazmas greičiausiai išsikvėps po mėnesio ar dviejų. Bet turime ir gerų žinių – yra būdų pasiekti užsibrėžtą tikslą. Šią savaitę papasakosime, iš kur atsirado naujamečių pasižadėjimų tradicija, kodėl jų nesilaikome ir kaip vis dėlto galime laikytis.

2015-01-05

2015 metus Lietuva pasitinka įsivesdama eurą. Kokios baimės sklandė ruošiantis euro įvedimui ir ko laukti jį įvedus, pasakoja studentai ir jų kalbinami pašnekovai.

Šią savaitę kalbėsime apie šventes. Kokios švenčių tradicijos kitose Europos šalyse ir kuo jos gali nustebinti mus? Apie tai pasakosime prieššventinę savaitę.

2014-12-08

Šią savaitę kalbėsime apie aktyvius vaikinus ir merginas, neieškančius žodžio kišenėje ir besidominčius tuo, kas vyksta aplink juos. Apie jaunimą politikoje ir pilietinį aktyvumą

2014-12-01

Šią savaitę kalbinsime įdomių profesijų žmones, kurie dalinsis savo patirtimi. Taip pat nagrinėsime, kiek sėkmingas gali būti Europos ekonomikos gaivinimo planas.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!