Savaitės temos

2014-07-28

Tokią karštą savaitę, kai lydosi net kelių asfaltas, kalbėsime būtent apie transportą. Apie Vokietijos planus apmokestinti greitkelius ir vairuotojų pažymėjimų galiojimą Europoje.

2014-07-21

Šią savaitę kalbėsime apie savanorius. Apie darbą, už kurį nemoka. Apie darbą, dėl kurio kai kurie žmonės sutinka net patys primokėti, kad galėtų dirbti. Pasakosime istoriją, kaip viena Euroblogas.lt autorių nužievindavo rąstus ir ką tai jai davė. Taip pat išgirsite, kaip pašnekovė išvažiavo į Afriką taisyti vietiniams dantų ir vis nori kada nors ten sugrįžti. Įdomios savaitės.

Šią savaitę kalbėsime apie šiukšlių rūšiavimą ir tai, kas mūsų aplinką daro gražesnę. Domėsimės, kaip su buitinėmis atliekomis tvarkosi vokiečiai, italai, danai ir ką su jomis daro lietuviai.

2014-07-07

Įsibėgėjant vasarai Euroblogas.lt su skaitytojais susimatys šiek tiek rečiau, vasariniu grafiku. Tačiau nepaisant to pasakosime jums įdomius atsitikimus, kurie nutiko mums, mūsų draugams arba ką įdomu būtų išgirsti apie mus supantį pasaulį. Šią savaitę kalbėsime apie „Erasmus“ studijas ir studentavimą. Gražios kaitrios savaitės.

2014-06-30

Šią savaitę keliausime mikriuku į Londoną ir į kelionę aplink Europą. Taip pat prisiminsime, kaip tarpukariu iš Berlyno skraidydavo lėktuvai į Kauną ir diskutuosime, ką šiandien sakyti Nepale sutiktiems vietiniams, kurie mano, kad Europa – graži šalis.

Šią savaitę pasakosime, kaip jaučiasi Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai. Kas jiems atrodo keista, įdomu, nauja, į ką mes jau nebekreipiame dėmesio. Juk įdomu į save pažvelgti iš šalies.

2014-06-16

Artėjant Joninėms vis dažniau pagalvojame apie atostogas ir apie tai, ką veiksime per jas. Tad šią savaitę ir kalbėsime apie poilsį nuo mokslų, darbą poilsio metu ir savanoriavimą. Gero oro ir gražių vasaros įspūdžių!

Šią savaitę kalbėsime apie multikultūriškumą. Lietuvoje gyvenantis lietuviškų šaknų turintis brazilas pasakos apie kultūrų skirtumus ir gebėjimą prisitaikyti kitoje šalyje. Taip pat gilinsimės, kodėl radikalėja Europa – ar tai nėra globalizacijos pagirios. Euroblogas.lt autorė dalinsis savo mintimis, kodėl nuo pat vaikystės žinojo, kad ištekės už afrikiečio ir kaip jai visa tai baigėsi.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!