Savaitės temos

2014-09-01

Šią savaitę kalbėsime, kaip reikia elgtis, kai kitoje valstybėje papuoli į nelaimę. Dalinsimės istorijomis, kaip kitiems sekėsi tokiose situacijose. Tačiau visų pirma apžvelgsime šeštadienį vykusią Europos Vadovų Tarybą ir jos sprendimus dėl karo Ukrainoje, taip pat paskyrimus į naujus postus.

2014-08-25

Nors savaitė prasidėjo ne vasariškai, tačiau tai vis vien vasara. Paskutinė jos savaitė. Tad ją kalbėsime apie įvairius dalykus, kurių lietuviai imasi vasarą. Mėgaukitės, dar ne ruduo.

2014-08-18

Paskutines dvi vasaros savaites dar norime pasimėgauti atostogomis ir papasakoti jums, ką galima veikti vasarą Europoje.

2014-08-11

Kai karšta, nelabai norisi net galvoti apie maistą. Bet mes surizikuosime pasiūlyti šią savaitę paskaityti, kodėl portugalė lietuvių virtuvėje norėtų daugiau spalvų ir kodėl nustebo pamačiusi kečupą ant picos, kaip užsienyje išsivirti varškėčių be tikros varškės, kokie karai vyksta dėl maisto ir kas bendro tarp maisto bei pornografijos.

2014-08-04

Kelionė autostopu (arba tiesiog tranzavimas) žada nuotykius, naujas pažintis, nemokamą kelionę, bet kartu - ir galimus pavojus. Euroblogas.lt autorius šią savaitę pasidalins patarimais, ką reikia daryti ir ko nedaryti, kad sustotų automobilis. Kitas tranzuotojas prisimins įdomiausius ir pavojingiausius nuotykius, patirtus Etiopijoje, Peru, Kuboje bei kitose ne mažiau egzotiškose vietose. Taip pat papasakosime istoriją, kaip kelionė vienai merginai pasibaigė... sąvartyne. Įdomaus skaitymo.

2014-07-28

Tokią karštą savaitę, kai lydosi net kelių asfaltas, kalbėsime būtent apie transportą. Apie Vokietijos planus apmokestinti greitkelius ir vairuotojų pažymėjimų galiojimą Europoje.

2014-07-21

Šią savaitę kalbėsime apie savanorius. Apie darbą, už kurį nemoka. Apie darbą, dėl kurio kai kurie žmonės sutinka net patys primokėti, kad galėtų dirbti. Pasakosime istoriją, kaip viena Euroblogas.lt autorių nužievindavo rąstus ir ką tai jai davė. Taip pat išgirsite, kaip pašnekovė išvažiavo į Afriką taisyti vietiniams dantų ir vis nori kada nors ten sugrįžti. Įdomios savaitės.

Šią savaitę kalbėsime apie šiukšlių rūšiavimą ir tai, kas mūsų aplinką daro gražesnę. Domėsimės, kaip su buitinėmis atliekomis tvarkosi vokiečiai, italai, danai ir ką su jomis daro lietuviai.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!