Savaitės temos

2014-09-22

Šią savaitę minime Europos kalbų dieną. Ta proga šnekėsime apie kalbas. Kodėl vieni mokosi, kiti – ne? Su kokiomis problemomis jūs susiduriate mokydamiesi kalbų? Ir kaip paprasčiau išmokti jų. Apie visa tai šią savaitę.

2014-09-15

Ši savaitę kalbėsime apie naujus politikos vėjus Europoje. Nagrinėsime naująją Europos Komisijos sudėtį ir Škotijos nepriklausomybės referendumą.

2014-09-08

Šią savaitę kalbėsime apie aukojimą ir rėmimą. Režisierius ir reklamų kūrėjas Tadas Vidmantas pasakos, ką mano apie laistimąsi lediniu vandeniu „Ice Bucket Challenge“, o Euroblogas.lt autoriai dalinsis skirtingomis nuomonėmis apie nemokamus pietus, pinigus vargšams Lietuvoje ir Afrikoje. Duoti ar neduoti?

2014-09-01

Šią savaitę kalbėsime, kaip reikia elgtis, kai kitoje valstybėje papuoli į nelaimę. Dalinsimės istorijomis, kaip kitiems sekėsi tokiose situacijose. Tačiau visų pirma apžvelgsime šeštadienį vykusią Europos Vadovų Tarybą ir jos sprendimus dėl karo Ukrainoje, taip pat paskyrimus į naujus postus.

2014-08-25

Nors savaitė prasidėjo ne vasariškai, tačiau tai vis vien vasara. Paskutinė jos savaitė. Tad ją kalbėsime apie įvairius dalykus, kurių lietuviai imasi vasarą. Mėgaukitės, dar ne ruduo.

2014-08-18

Paskutines dvi vasaros savaites dar norime pasimėgauti atostogomis ir papasakoti jums, ką galima veikti vasarą Europoje.

2014-08-11

Kai karšta, nelabai norisi net galvoti apie maistą. Bet mes surizikuosime pasiūlyti šią savaitę paskaityti, kodėl portugalė lietuvių virtuvėje norėtų daugiau spalvų ir kodėl nustebo pamačiusi kečupą ant picos, kaip užsienyje išsivirti varškėčių be tikros varškės, kokie karai vyksta dėl maisto ir kas bendro tarp maisto bei pornografijos.

2014-08-04

Kelionė autostopu (arba tiesiog tranzavimas) žada nuotykius, naujas pažintis, nemokamą kelionę, bet kartu - ir galimus pavojus. Euroblogas.lt autorius šią savaitę pasidalins patarimais, ką reikia daryti ir ko nedaryti, kad sustotų automobilis. Kitas tranzuotojas prisimins įdomiausius ir pavojingiausius nuotykius, patirtus Etiopijoje, Peru, Kuboje bei kitose ne mažiau egzotiškose vietose. Taip pat papasakosime istoriją, kaip kelionė vienai merginai pasibaigė... sąvartyne. Įdomaus skaitymo.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!