Savaitės temos

2014-04-14

Smurtas prieš moteris, kalinių kankinimas, nežmoniškas elgesys Afrikoje. Apie tai kalbėsime šią savaitę „Eurobloge“. Pasakosime įkvepiančią asmeninę istoriją, kaip moteris nusprendė kovoti už savo teises. Gilinsimės, kaip su žmogaus teisių pažeidimais kovojama Europoje ir pasaulyje. Įdomaus skaitymo.

Kuo gali džiaugtis jaunimas? Kokių galimybių jiems suteikia gyvenimas Europoje? Apie tai šią savaitę kalbėsime „Eurobloge“.

Šią savaitę „Eurobloge“ kalbėsime apie žemės pardavimą užsieniečiams. Balandžio 30 dieną baigiasi Europos Sąjungos numatytas pereinamasis laikotarpis dėl žemės ūkio paskirties žemės rinkos atvėrimo užsienio piliečiams.

2014-03-24

Vienas kertinių Europos Sąjungos principų yra laisvas žmonių, kapitalo ir informacijos judėjimas be sienų. Tai – šios savaitės tema. Kalbėsime apie „Erasmus“ studijas ne Vakarų ES šalyse bei apie tai, kad tuo tarpu Turkijoje uždraudžiamas net socialinis tinklas „Twitter“. 

Kryme 96,6 proc. atėjusiųjų į refrendumą balsavo už pusiasalio prijungimą prie Rusijos. Šią savaitę laukiama ES, laikančios referendumą neteisėtu, konkretaus atsako dėl krizės Ukrainoje.  Pirmadienį renkasi užsienio reikalų ministrai, ketvirtadienį - vadovai.

 

2014-03-10

Eurobloge kalbėsime apie ateitį. Artėja laikas, kada ES institucijos vertins Lietuvos pasirengimą įsivesti eurą, o politinių krizių, kurių viena šiuo metu kilusi Ukrainoje, padariniai prislegia šalių gyventojams, čia tampa svarbus savanorių vaidmuo. Šias ir kitas temas, tokias kaip apie tabako kontrolę, skaitykite šią savaitę.

 

 

Europos kaiminystėje - didžiausias sujudimas dėl galimų taikos susitarimų pažeidimo per paskutinį laiką. Ne tik Europos, bet ir JAV žiniasklaidoje viena pagrindinių temų - Rusijos invaziją į Ukrainai priklausantį Krymą.  Šią savaitę apie tai Eurobloge kalbės ir ukrainiečiai, ir Rusijos piliečiai.  

2014-02-24

Paskutinę žiemos savaitę Eurobloge skaitykite apie pokyčius Ukrainoje, Estrelos rezoliuciją bei kitas naujienas. Tap pat iš šveicarės lūpų išgirskite, ko bijo tie „kiti“ 49,7 procento, nebalsavusių už imigracijos į Šveicariją ribojimą.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!