Savaitės temos

2014-10-27

Šią savaitę kalbėsime apie Europos šalis, kur geriausia būti studentu. Kalbėsime taip pat apie studijas JAV, Kinijoje ir Australijoje. Pasakosime apie Vokietijos švietimo sistemą. Įdomios savaitės.

2014-10-20

Šią savaitę jums pasakosime apie būsto nuomą ir pirkimą įvairiose šalyse, aiškinsimės, kokios mokesčius skirtinguose kraštuose reikia mokėti. Ar lengva ir įprasta dalintis būstą su kitais? Ko tikėtis iš nuomotojų? Apie visa tai šią savaitę.

2014-10-13

Norite susirasti darbą užsienyje ar pasiklausyti istorijų, kaip gyvena žmonės? Tai ši savaitė jums. Kalbėsime apie „Au pair“ auklės darbą, anglų kalbos mokymą nesant anglakalbiu ir studentų darbus Londone. Bus įdomu. Skaitykite.

2014-10-06

Šią savaitę kalbėsime apie tai, kaip gauti svajonių darbą Europos Sąjungos institucijose. Aišku, pirma reikia turėti svajonę, o paskui ją sėkmingai įgyvendinti. O kaip taip tai padaryti, papasakosime šią savaitę.

2014-09-29

Šią savaitę kalbėsime apie kultūrą. Pasakosime apie popkultūrą ir nagrinėsime klausimą, kodėl mes, europiečiai, atsiliekame nuo amerikiečių. Pavartysime knygas Britanijos knygynų lentynose ir kalbėsime apie maisto kultūrą. Laukia įdomi savaitė.

2014-09-22

Šią savaitę minime Europos kalbų dieną. Ta proga šnekėsime apie kalbas. Kodėl vieni mokosi, kiti – ne? Su kokiomis problemomis jūs susiduriate mokydamiesi kalbų? Ir kaip paprasčiau išmokti jų. Apie visa tai šią savaitę. Ieškantiems žaidimo „Europa be sienų“ slaptažodžio – jūsų žodis yra „namai“.

 

2014-09-15

Ši savaitę kalbėsime apie naujus politikos vėjus Europoje. Nagrinėsime naująją Europos Komisijos sudėtį ir Škotijos nepriklausomybės referendumą.

2014-09-08

Šią savaitę kalbėsime apie aukojimą ir rėmimą. Režisierius ir reklamų kūrėjas Tadas Vidmantas pasakos, ką mano apie laistimąsi lediniu vandeniu „Ice Bucket Challenge“, o Euroblogas.lt autoriai dalinsis skirtingomis nuomonėmis apie nemokamus pietus, pinigus vargšams Lietuvoje ir Afrikoje. Duoti ar neduoti?

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!