Savaitės temos

2014-08-18

Paskutines dvi vasaros savaites dar norime pasimėgauti atostogomis ir papasakoti jums, ką galima veikti vasarą Europoje.

2014-08-11

Kai karšta, nelabai norisi net galvoti apie maistą. Bet mes surizikuosime pasiūlyti šią savaitę paskaityti, kodėl portugalė lietuvių virtuvėje norėtų daugiau spalvų ir kodėl nustebo pamačiusi kečupą ant picos, kaip užsienyje išsivirti varškėčių be tikros varškės, kokie karai vyksta dėl maisto ir kas bendro tarp maisto bei pornografijos.

2014-08-04

Kelionė autostopu (arba tiesiog tranzavimas) žada nuotykius, naujas pažintis, nemokamą kelionę, bet kartu - ir galimus pavojus. Euroblogas.lt autorius šią savaitę pasidalins patarimais, ką reikia daryti ir ko nedaryti, kad sustotų automobilis. Kitas tranzuotojas prisimins įdomiausius ir pavojingiausius nuotykius, patirtus Etiopijoje, Peru, Kuboje bei kitose ne mažiau egzotiškose vietose. Taip pat papasakosime istoriją, kaip kelionė vienai merginai pasibaigė... sąvartyne. Įdomaus skaitymo.

2014-07-28

Tokią karštą savaitę, kai lydosi net kelių asfaltas, kalbėsime būtent apie transportą. Apie Vokietijos planus apmokestinti greitkelius ir vairuotojų pažymėjimų galiojimą Europoje.

2014-07-21

Šią savaitę kalbėsime apie savanorius. Apie darbą, už kurį nemoka. Apie darbą, dėl kurio kai kurie žmonės sutinka net patys primokėti, kad galėtų dirbti. Pasakosime istoriją, kaip viena Euroblogas.lt autorių nužievindavo rąstus ir ką tai jai davė. Taip pat išgirsite, kaip pašnekovė išvažiavo į Afriką taisyti vietiniams dantų ir vis nori kada nors ten sugrįžti. Įdomios savaitės.

Šią savaitę kalbėsime apie šiukšlių rūšiavimą ir tai, kas mūsų aplinką daro gražesnę. Domėsimės, kaip su buitinėmis atliekomis tvarkosi vokiečiai, italai, danai ir ką su jomis daro lietuviai.

2014-07-07

Įsibėgėjant vasarai Euroblogas.lt su skaitytojais susimatys šiek tiek rečiau, vasariniu grafiku. Tačiau nepaisant to pasakosime jums įdomius atsitikimus, kurie nutiko mums, mūsų draugams arba ką įdomu būtų išgirsti apie mus supantį pasaulį. Šią savaitę kalbėsime apie „Erasmus“ studijas ir studentavimą. Gražios kaitrios savaitės.

2014-06-30

Šią savaitę keliausime mikriuku į Londoną ir į kelionę aplink Europą. Taip pat prisiminsime, kaip tarpukariu iš Berlyno skraidydavo lėktuvai į Kauną ir diskutuosime, ką šiandien sakyti Nepale sutiktiems vietiniams, kurie mano, kad Europa – graži šalis.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!