Savaitės temos

2014-11-24

Šią savaitę domėsimės, kaip sekasi jauniems žmonėms, neturintiems darbo. Kurioje šalyje bedarbiu būti geriausia, kurioje šalyje labiausiai skatinama susirasti darbą.

2014-11-17

Šią savaitę pasakosime apie tai, iš kur gauti pinigų studijoms užsienyje. Į kokius fondus kreiptis, kaip ieškoti informacijos ir kiek pinigų tikėtis – apie tai tinklaraščio Euroblogas.lt tekstai.

2014-11-10

Šią savaitę kalbėsime apie naujai išrinktus eurokomisarus, Europos kovą su Vladimiro Putino Rusija ir Britanijos planus išstoti iš ES. Turiningos jums savaitės.

2014-11-04

Šią savaitę kalbėsime apie technologijas ir tai, kaip jos veikia gyvenimą. Kaip keičiasi kalba interneto amžiuje, kaip kai kurios šalys nusprendžia uždrausti „Skype“ arba „Facebook“, o Europos Komisija – suvaržyti gigantės „Google“ veiklą.

2014-10-27

Šią savaitę kalbėsime apie Europos šalis, kur geriausia būti studentu. Kalbėsime taip pat apie studijas JAV, Kinijoje ir Australijoje. Pasakosime apie Vokietijos švietimo sistemą. Įdomios savaitės.

2014-10-20

Šią savaitę jums pasakosime apie būsto nuomą ir pirkimą įvairiose šalyse, aiškinsimės, kokios mokesčius skirtinguose kraštuose reikia mokėti. Ar lengva ir įprasta dalintis būstą su kitais? Ko tikėtis iš nuomotojų? Apie visa tai šią savaitę.

2014-10-13

Norite susirasti darbą užsienyje ar pasiklausyti istorijų, kaip gyvena žmonės? Tai ši savaitė jums. Kalbėsime apie „Au pair“ auklės darbą, anglų kalbos mokymą nesant anglakalbiu ir studentų darbus Londone. Bus įdomu. Skaitykite.

2014-10-06

Šią savaitę kalbėsime apie tai, kaip gauti svajonių darbą Europos Sąjungos institucijose. Aišku, pirma reikia turėti svajonę, o paskui ją sėkmingai įgyvendinti. O kaip taip tai padaryti, papasakosime šią savaitę.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!