Savaitės temos

Atostogos ir Europa

2014-06-16

Artėjant Joninėms vis dažniau pagalvojame apie atostogas ir apie tai, ką veiksime per jas. Tad šią savaitę ir kalbėsime apie poilsį nuo mokslų, darbą poilsio metu ir savanoriavimą. Gero oro ir gražių vasaros įspūdžių!

Artėjant išsvajotosioms atostogoms, klausimas „ką žadi veikti?“ skamba mažų mažiausiai absurdiškai. „N i e k o“, – drąsiai atrėžiam, mintimis jau besirangydami jaukiai sujauktoje vilioklėje lovoje.

Studente, šiandien tau pasisekė. Sužinosi, kaip savaitę nemokamai ar su minimaliomis išlaidomis pagyventi  Serbijoje, Rumunijoje ar Slovėnijoje. O gal, netrukus, ir kitose Europos šalyse.

Miestas, kurio visi gyventojai džiaugiasi jame gyvenantys. Vieta, kurios istorija leido mums tapti Europos galingiausiais. Sausuma plaukiantys laivai. Ir kilometrai požeminių tunelių su druskų skulptūromis ir sietynais. Visa tai šalia.

Tada pirmą kartą supratau, kad vokiečiai yra daug mažesni kalbos fetišistai nei prancūzai.

Išgirdę žodį „vasara“, taip ir užsisvajojame: kalnai PDF dokumentų nešiojamame kompiuteryje, bent penki puodeliai nemokamos kavos, oro kondicionieriumi aprūpintų sausakimšų auditorijų vėsa – mmm... Turbūt ne.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!