Susitikime BalticLab!

Spausdinti Autorius: Eglė | 2012-11-06

Ką veiksite gruodžio 14-17 d? Gal norėtumėte atvažiuoti į Stokholmą? Na taip, nemokamai – o be to, susitikti su dar keliomis dešimtimis jaunuolių iš Švedijos, Lenkijos, Rusijos (Karaliaučiaus srities ir Sankt Peterburgo) bei Lietuvos? Žinoma, jei esate: 20-30 metų amžiaus, ir turite planų ar bent jau troškimų kurti savo pačių profesinę veiklą, arba tiesiog, jei domitės verslumu, kūrybinėmis industrijomis ir Baltijos jūros regiono ateitimi.

Aš ir pati ten būsiu, nes esu viena iš komandos, organizuojančios šį renginį. O jis kilo iš partnerystės (ne vieno išlenkto kavos puodelio prie cinamoninių bandelių) tarp dviejų Baltijos jūros regione aktyvių organizacijų – Baltijos jūros valstybių Tarybos ir Švedijos instituto. Kam tokio renginio reikia? Kad suteiktume sceną jauniems talentingiems žmonėms daryti tai, ką jie sugeba geriausiai: įgyvendinti savo fantastiškas naujas idėjas.

Taip kad paskubėkite ir atsiųskite paraišką (ši savaitė – paskutinė!), kurią sudaro tiesiog jūsų gyvenimo aprašymas ir neilgas motyvacinis laiškas, atskleisiantis mums, kodėl jūs esate tas žmogelis, kurio ieško BalticLab.

Beje, šis projektas – vienas Europos Sąjungos Strategijos Baltijos jūros regionui pavyzdinių projektų!

Daugiau info (anglų kalba) rasite čia.  

Iki susitikimo Stokholme,

Eglė

Komentarai

Kitos naujienos

Laukiant jau už mėnesio prasidedančio Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai, Vilniaus centre praeitą savaitę buvo oficialiai atidaryti Europos namai, kuriuose įsikūrė Europos Komisijos atstovybė, Europos Parlamento informacijos biuras bei Europos lyčių lygybės institutas. 

Šį trečiadienį Europos Komisija turi paskelbti, ką Briuselio specialistai mano apie kiekvienos šalies planus auginti ūkį, neišklysti iš tvaraus augimo, ar išlaidavimo planus. Kitaip tariant, mes akį į mūsų biudžetą ir nuspręs, ar viskas protingai paskaičiuota ir nepersistenga su išlaidomis.


Vienas paauglystės prisiminimas privertė mane stipriai suabejoti nepriklausomybės koncepcija. Įvykis tas iki šiol neleidžia būti tikram dėl tautybės, tautiškumo, priklausomybės šaliai ar tautai. Atėjus Šumano dienai vėl savęs klausiu ar einame geru keliu. Kodėl ši šventė yra reikalinga, ir kaip mums su ja elgtis?

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!