Pratęsiamas trumpųjų interviu konkursas. Pakalbink draugą!

Spausdinti 2013-12-30
Jūsų rašyti trumpi interviu pasirodė labai populiarūs, todėl Euroblogas pratęsia konkursą!  Kad būtų smagu, reikia visai nedaug - pasiimk kokį draugą, bičiulį, mokslo draugą ar kaimyną ir užduok jam tris-penkis klausimus apie Europą ir ne tik. Jie gali būti paprasti arba netikėti. Gali jų paklausti, kas yra ES, gali paklausti, koks patiekalas arba miesto gatvė primena Europą. O pabaigai gali neklausti nieko arba pasiteirauti kaip draugo šuo ar katė jaučiasi žiemą. Jeigu moki naudotis kamera (tegu ir mobiliajame telefone) užuot rašęs gali nufilmuoti trumpą video.

Kaip tai turėtų atrodyti? 

Visa laisvė Tavo drąsai ir kūrybai! Žinoma, nepamiršk gauti savo pašnekovų leidimą publikuoti atsakymus ir nuotraukas internete. Arba gali kelis pavyzdžius pasižiūrėti čia:Mantas: pinigai visai nesvarbu, svarbu noras padėtiES yra sugyvenimas be karų ir genocidų

Kaip dalyvauti ir laimėti?

Siųsk savo interviu elektroniniu paštu euroblogas.geras@gmail.com. Laiške nurodyk savo vardą ir pavardę bei kontaktinius duomenis.

Po savo trumpuoju interviu surink daugiausia „Patinka“ mygtukų tinklalapyje pazinkeuropa.lt/euroblogas ir „Dell Inspiron mini“ su įdėklu „Canyon“ taps tavo.  Laimėtoją paskelbsime 2014 m. vasario 28 d. Darbus galima siųsti iki vasario 14 dienos

 

Komentarai

Kitos naujienos

ES rūkantiems siunčia aiškia žinutę – „užteks“. Tačiau pirkti tabaką gali kiek nori, tik rūkyti gali ne visur ir pakelis negražus, trumpajame interviu Eurobloge analizuoja Vilius. 

Kartu su Šv. Valentino diena šį penktadienį baigiasi ir trumpųjų Euroblogo interviu konkursas.  Jums liko kelios dienos padėti nuspręsti, kurio interviu konkurso autorius nusipelnė nešiojamojo kompiuterio, bei patiems spėti sudalyvauti konkurse.

2014-02-07

Vitalija Kolisova priklauso didelei Lietuvos pirmininkavimo ES komandai – praėjusį pusmetį ji dirbo su Lietuvos pirmininkavimo klausimais darbo santykių, užimtumo srityse. Taisyklingai lietuviškai projektas vadinasi „Lietuvos įsitinklinimo ES skatinimas“. O paprastais žodžiais tariant, Vitalija ir jos kolegos buvo suburti tam, kad užtikrintų kuo sklandesnį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir ES per visą intensyvų pirmininkavimo laikotarpį. Nutariau jos paklausinėti apie Europos Sąjungą ir kulinariją – draugus džiuginantį Vitalijos hobį.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!