Savaitės temos

Patarimai keliaujantiems ir ne tik

2012-08-06

Nors vasaros ir atostogų pabaiga jau ne už kalnų, progų keliauti dar yra. Tačiau kiekvienas keliaujantis europietis turėtų įsidėmėti nemažai dalykų ir patarimų. Kokių? Apie tai ir ne tik – šios savaitės euroblogerių įrašai. 

Diktatorius nemėgsta netikėtumų ir improvizacijų. Visas brangiai kainuojantis autokratinis aparatas sustyguotas taip, kad jų nebūtų. Tad, ką daro diktatorius, jeigu į jo valdas iš dangaus parašiutais nusileidžia desantas... pliušinių meškučių su priminimais apie tai, ko jis nenori girdėti, ir nenori leisti išgirsti savo žmonėms, – žodžio laisvę?

Nors po kelių savaičių bus dveji metai, kai gyvenu Vengrijoje, šis kartas yra turbūt pirmasis, kai apie ją rašau. Nes pamačiau, kad ES ir TVF misija vėl grįžta į Vengriją ir mėgins pratęsti derybas dėl pinigų. 

Bet kokie masiniai renginiai neretai vieniems tampa ne ilgai laukta švente, o nusivylimu, kadangi mažiau apdairūs keliautojai arba patenka į sukčių pinkles, arba chaotiškoje aplinkoje negauna tokio aptarnavimo bei sutikimo, kokio tikėjosi. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!