Euro Video Blogas: Tai gal ir mūsų rinktinei brolių atsisakyti?

Spausdinti 2013-09-24

Pasidalinimas sveikinimais. Kaklaraiščiu sveikinu Lietuvą su sidabru, o balsu - Angela Merkel. Džiaugiuosi vokiečių apsisprendimu ir sveikinu visą Europą, kad ateitis išlieka stabili ir nors to nepasakau žodžiu, pasakysiu čia raštu. Tai tik dar vienas žingsnis link Euro Lietuvoje. Nors Lietuviams labai nepatinka pokyčiai, supraskite, kad šis į gerą, nes kas kitas uždirbs Lietuvai pinigų, jei ne verslas! O čia ES dar praeitą savaitę žadėjo dar mažiau biurokratizmo. Bet ne apie tai šis video. Pasižiūrėkit!

 

Komentarai

Kitos naujienos

Senovės Graikijos Tėbų miestą gynė ypatingi kareiviai. Elitinis Šventasis būrys buvo sudarytas iš 150 homoseksualių porų. Graikai vadovavosi paprasta logika – joks kareivis nepaliks savo meilužio mūšio lauke. Statistika patvirtino šį mąstymą, nes būrys buvo itin efektyvus kovose. 

Bulgariją apgaubė užsieniečio, pasiryžusio išpirkti žemę, šešėlis. Taip rašė vienas bulgarų apžvalgininkas prieš šių metų pradžią, kai šalis turėjo panaikinti draudimą žemės ūkio paskirties plotus parduoti užsieniečiams.

Baimė būti „nupirktiems užsieniečių“ tarp mažesnių Europos Sąjungos (ES) šalių nenauja. Rytų Europoje ji labai gyva, Vakaruose šis klausimas mažai ką jaudina.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!