Savaitės temos

Planai

2013-04-08

Tarp Rusijos dujų įmonės Gazprom ir lenkų-rusų dujų įmonės EuRoPol Gaz pasirašytas tarpusavio sutarimas įkvepia kalbų apie ateities planus. Apie Europos Sąjungos planus – šią savaitę. 

Lietuvoje šiemet žiemiškas ne tik pavasaris. Ledynmetį primena ir kai kurių politikų bei „socialinių kirtikų“ mintys  apie genderizmo ideologijos keliamas grėsmes. 

Praeitą savaitę spaudoje pasirodė pranešimai apie Europos Komisijos tyrimą dėl to, ar Madrido „Real“ futbolo klubui buvo nelegaliai suteikta valstybinė parama.

Pastaraisiais mėnesiais galima stebėti įdomų reiškinį Europos Sąjungoje – panašu, kad Briuselyje ruošiamas planas, kaip iš tikrųjų padėti darbo nerandančiam jaunimui. Drebėkite, euroskeptikai!

Praėjusią savaitę Eurostat paviešinus naujausią Europos Sąjungos nedarbo statistiką paaiškėjo, kad reikalai dar pablogėjo. 

Penktadienį (balandžio 5 d.) Rusijos dujų įmonė Gazprom ir lenkų-rusų dujų įmonė EuRoPol Gaz pasirašė memorandumą apie „tarpusavio supratimą“. Nors tekstas oficialiai dar nebuvo paskelbtas, anot jo autorių, jame nėra saistančių sutarčių anei detalių statybos planų. Tačiau neslepiama, jog tai preliudija naujam dujotiekiui į Centrinę Europą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!