Žymė: eurodebatai

Anot Eurodebatų dalyvių, „Avantiūristų“ iš Panevėžio, narystė Europos Sąjungoje mums naudinga tik finansine prasme.

Panevėžio 5-osios gimnazijos gimnazistai mano, kad asmeniniai duomenys internete nėra saugūs, o apsaugos trūkumas gali turėti ne tik materialinę, bet ir psichologinę žalą.

Ar galvojate, kad internetinėje erdvėje patalpinti jūsų asmeniniai duomenys ir privati informacija yra saugi? Eurodebatų, vyksiančių Ukmergėje, dalyvių įžvalgos supažindina ne tik su duomenų apsauga, bet ir su informacinio karo padariniais bei jo mąstu.

Tema: Nenuobodu

Vartotojų teisių užtikrinimas, galimybė lengviau eksportuoti ir importuoti prekes, mokytis bei dirbti užsienyje ir laisvai keliauti visose ES šalyse - tai galimybės, kurios atsiveria Lietuvos gyventojams, būnant Europos Sąjungos dalimi. Dar vieni Eurodebatų dalyviai, „Rojaus obuoliukai“ iš Alytaus, analizuoja narystės ES privalumus.

Tema: Nenuobodu

Alytuje vyksiančių Eurodebatų dalyviai, „Linksmuolių“ komanda, aptaria privalumus, kuriuos gauna mūsų šalis, būdama Europos Sąjungos nare.

Tema: Nenuobodu

Ar naudinga buvusioms Sovietinio bloko šalims įstoti į ES? Ar dėl to ES sustiprėtų finansiškai? Į šiuos ir panašius klausimus atsakymo ieško Eurodebatų dalyviai iš Telšių - komanda „Speechless“.

Tema: Nenuobodu

Dar vieni Eurodebatų dalyviai, komanda „Trijulė“, mano, kad taikyti griežtas saugumo taisykles internete yra būtina!

Tema: Nenuobodu

Ar kada nors susimąstėte, jog apie žmogaus gyvenimą galima sužinoti beveik viską, išsiaiškinus jo elektroninio pašto slaptažodį? Eurodebatuose dalyvaujanti komanda „Žydi gėlės“ narplioja gana painią duomenų saugumo situaciją virtualioje erdvėje.

Tema: Nenuobodu

Eurodebatų dalyviai iš Vilniaus Jėzuitų gimnazijos, komanda „Mozaika“, nesutinka, kad jauni žmonės turėtų grąžinti valstybės investuotas lėšas į studijas arba įsipareigoti kelis metus atidirbti Lietuvoje.

Tema: Nenuobodu
Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!