Žymė: JAV

Jungtinės Amerikos Valstijos jau seniai linksniuojamos kaip svajonių šalis. Nors patį titulą galimą kvestionuoti, neginčytina yra tai, kad nesuskaičiuojama galybė moksleivių bei studentų paslapčia svajoja ten nuvykti metams ar keleriems, bet dėl finansinių sumetimų šio plano atsisako. Tad pristatau keletą stipendijų mainams, studijoms bei praktikai JAV.

Studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Kinijoje, Kanadoje ar Brazilijoje vilioja daugelį nebetelpančių Europos rėmuose, ieškančių globalesnės aplinkos bei multikultūriškesnės bendruomenės. Tačiau dažnai finansinis aspektas tampa demotyvuojančiu faktoriumi. Nutariau pasidomėti, kiek kainuotų studijos ir pragyvenimas šiose šalyse.

Tema: Studijos

1992-aisiais metais, kai dėl Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento posto varžėsi tuo metu jį užimantis George'as H. W. Bushas ir Billas Clintonas, ši šalis išgyveno skaudų ekonomikos nuosmukį. George'ui H. W. Bushui nesisekė šalies ūkio pastatyti ant kojų. Tai jį ir išvertė iš prezidento kėdės, kuri atiteko B. Clintonui. Vienas iš pagrindinių faktorių, nulėmusių pastarojo pergalę, yra tai, kad jam pavyko Amerikos žmones įtikinti savo gebėjimu sugrąžinti šalies ekonomikos konkurencingumą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!