Žymė: redaktoriaus žodis

Per tris mėnesius „EuroMaidanas“ vystėsi etapais, kuriuos galima pavadinti Maidano susirinkimu, Maidano stovykla ir galiausiai Maidano seče - kazokų karine stovykla. Pirmasis Maidanas baigėsi, kai lapkričio 30 naktį „Berkut“ šturmavo Maidano aikštę ir žiauriai išvaikė bei sumušė ten protestavusius studentus. Gruodžio pirmąją dieną vietoje išvaikytų poros šimtų studentų Kijevo gatvėse pasirodė apie milijonas protestuotojų.

Tema: Pavasaris

Šaltą Lietuvos žiemą Euro Eksperčiukas išvyksta dirbti savanoriu į Afriką. Atsisveikinimui jis Euroblogo skaitytojams pateikia rinktinius kadrus bei atsikleidžia saviraiškos poreikį.

Jūsų rašyti trumpi interviu pasirodė labai populiarūs, todėl Euroblogas pratęsia konkursą!  Kad būtų smagu, reikia visai nedaug - pasiimk kokį draugą, bičiulį, mokslo draugą ar kaimyną ir užduok jam tris-penkis klausimus apie Europą ir ne tik. Jie gali būti paprasti arba netikėti. Gali jų paklausti, kas yra ES, gali paklausti, koks patiekalas arba miesto gatvė primena Europą. O pabaigai gali neklausti nieko arba pasiteirauti kaip draugo šuo ar katė jaučiasi žiemą. 

Tiesiog paprastas ir nuoširdus Eksperčiuko sveikinimas visiems Jums Euroblogo skaitytojai. Jei nepatiks, kaip dainuoja Eksperčiukas - drąsiai įsijunkite originalią šią dainos versiją, tačiau nepamirškite palinkėjimų - skirkite daugiau dėmesio (ne pinigų ar dovanų) savo artimiesiems ir toks paprastas klausimas - kada paskutinį kartą skambinai savo močiutei?

 

Eksperčiukas turi gerą žinią apie naują Euroblogo konkursą, kurio metu galėsite apklausti įžymybes ir kitus įdomius žmones. Eksperčiukas pradeda nuo savęs ir pats save apklausia, nes mano esąs įžymybė (vieną kart popcornų pardavėjas atpažino). Tad kaip jis atsakė į klausimus apie Europos Sąjungą ir ne tik.

Tema: Be sienų

Rodos Eksperčiuką pagavo rudeniška melancholija ir jis pradėjo filosofuoti. Ar į lankas ar ne - galite žemiau drąsiai išreikšti savo nuomonę.

Tema: Pokalbiai

Dolerio kursas krenta, namie šildymo nejungia, tačiau tai maži reikalai prieš didžiuosius krepšinio įvykius, Amerikos politinę krizę ir Putino taikos premiją. Nes už lango beprotiškai gražus auksinis ruduo!

Tema: Bendrumas

Pasidalinimas sveikinimais. Kaklaraiščiu sveikinu Lietuvą su sidabru, o balsu - Angela Merkel. Džiaugiuosi vokiečių apsisprendimu ir sveikinu visą Europą, kad ateitis išlieka stabili ir nors to nepasakau žodžiu, pasakysiu čia raštu. Tai tik dar vienas žingsnis link Euro Lietuvoje. Nors Lietuviams labai nepatinka pokyčiai, supraskite, kad šis į gerą, nes kas kitas uždirbs Lietuvai pinigų, jei ne verslas! O čia ES dar praeitą savaitę žadėjo dar mažiau biurokratizmo. Bet ne apie tai šis video. Pasižiūrėkit!

Euro Eksperčiuko atsakymai į Jūsų klausimus. Apie jos ekscelenciją, Dalią Grybauskaitę, Apie Europos Sąjungos vėliavą, ES parlamentarų skaičių, kalbų mokymąsi, apie Krepšinio rinktinę ir uždarytas gatves dėl atvykstančių Europos Komisarų.

 

 

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!