Žymė: strategijos

Buvęs Britanijos Europos reikalų ministras pasakoja, kad premjeras jo paprašė nekalbėti telefonu Paryžiuje, nes pokalbio išrašas nedelsiant atsidurs ant Prancūzijos ministro stalo. Jis ignoravęs patarimą, nes nesugalvojęs efektyvesnio būdo perduoti Britanijos poziciją Prancūzijos vyriausybei. Tad vienas iš atsakymų, kodėl ES politikai perdėtai rimtai nereaguoja į JAV šnipinėjimus yra toks: jie ir patys taip daro.

Po savo paskutiniojo įrašo, kuriame išreiškiau neigiamą požiūrį į Europos Sąjungos komunikacijos politikos raidą, sulaukiau kritikos dėl to, kad nepateikiau jokių pasiūlymų ar įžvalgų, kokiu būdu esamą padėtį būtų galima pagerinti. Taigi šiame straipsnyje pratęsiu diskusiją apie ES komunikacijos politiką ir pasistengsiu atsakyti į praėjusio įrašo iškeltą, bet neatsakytą klausimą.

Birželio viduryje Kopenhagoje nebuvo itin šilta. Nors tarp kelis kartus per dieną išsitėškusių lietaus pliūpsnių saulė ir nukaitindavo, tačiau vasariškos šilumos dvelksmas buvo juntamas nebent užuovėjoje. Kitur bet kokią šilumą iš karto išvaikydavo stiprus vėjas. Sakytum, jūrinis vėjas. Nenuostabu – Kopenhaga juk uostas. Tokie žvarbūs buvo mano pirmieji įspūdžiai Danijos sostinėje šią vasarą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!