Žymė: tolerancija

Šiuolaikiniame pasaulyje laimi tie, kurie naudoja įvairovę ir atvirumą kaip pranašumus, ir vengia uždarumo, interviu Eurobloge teigia profesorius Dainius Pūras. Pasak jo, didžioji Lietuvos visuomenės problema yra ta, kad jos itin prastą būklę lemia ne tie keli procentai žmonių, kurie serga psichikos ligomis, o būtent „sveikosios“ daugumos prasta emocinė sveikata.

Prie šventinio stalo susėdus amerikietei su vaikinu iš Pietų Afrikos Respublikos, jo broliui su žmona iš Jungtinės Karalystės, draugui iš Zimbabvės, indui ir jo merginai iš Maroko bei lietuvei Monikai užvirė diskusijos. Tačiau jos netapo „nepatogios“, tokios kurias ne reta „mūsiška“ giminė išgyvena Kalėdų, Velykų, gimtadienių susėdimų metu, interviu Eurobloge sako Monika.

Tema: Nešalta

Atsakykite sau atvirai ir nuoširdžiai į supaprastintą klausimą, ar Jūs norėtumėte, kad kas nors kitas (net, jei tai būtų jūsų tėvai, partneris ar geriausias draugas, o gal valstybė?!) spręstų už jus, kad būtent dėl jūsų lyties galite rengtis tik mėlynai arba tik rausvai, žaisti tik su konstruktoriais arba tik su lėlėmis, rinktis tik piloto arba tik humanitarinių mokslų profesiją..?  

Tema: Nešalta

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!