Europos egzaminas

Skelbiame literatūros  sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti Europos egzaminą 2016 m. gegužės 9 d.

Pasirengti „Europos egzaminui“ gali būti labai įdomu - nuo kovo 21 iki balandžio 15 dienos mokyklos visoje Lietuvoje buvo kviečiamos dalyvauti konkurse “Laimėk Europos pamoką su žymiu žmogumi” ir „Europos egzaminui“ ruoštis kartu su žinomais Lietuvos žmonėmis. 

Nuo gegužės 9 d. 10 val. ryto kviečiame laikyti egzaminą internetu šioje svetainėje. Organizacijų atstovai egzaminą turėtų išlaikyti iki gegužės 9 d. 23 val. 59 min., o pavieniai dalyviai egzaminą galės spręsti iki gegužės 12 d. 23 val. 59 min.

Kviečiame organizuoti įdomų, neįpareigojantį, trumpą (15 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkursą. Laimėtojai džiaugsis ES žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finalo laimėtojai vyks į pažintinę kelionę su Europos Sąjungos institucijomis Briuselyje. Europos egzaminas raštu vyks gegužės 9 d., o internetu egzaminas vyks nuo gegužės 9 iki 13 d.

Kviečiame dalyvauti „Europos egzamine“ – žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkurse. Egzamine raštu gali dalyvauti visų projektui užsiregistravusių Lietuvos mokyklų mokiniai. „Europos egzaminas“  skirtas 10–12 klasių mokiniams, o Bandomasis Europos egzaminas – 8–9 klasių mokiniams. Pirmąjį „Europos egzamino“ turą 2016 m. gegužės 9 d. pagal projekto organizatorių pateiktą medžiagą savo klasėse organizuoja ir laimėtojus išrenka patys mokytojai

Kviečiame dalyvauti įdomiame, neįpareigojančiame, trumpame (iki 15 min.) internetu vyksiančiame žinių apie Europos Sąjungą konkurse. Laimėtojai džiaugsis ES žinovų titulais savo universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finalo laimėtojai vyks į pažintinę kelionę su Europos Sąjungos institucijomis Briuselyje.

„Europos egzaminas“ organizacijoms vyks internetu gegužės 9 d.

Gegužės 22 d. Europos namuose vykusiame Europos egzamino finale varžėsi 75 dalyviai, parodę geriausias žinias apie Europos Sąjungą ankstesniuose egzamino etapuose, kuriuose iš viso dalyvavo 25 000 dalyvių.  Finale paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai tarp mokinių, mokytojų, organizacijų atstovų ir internautų.

Gegužės 14 d. internetu įvyko Europos egzamino antrasis etapas. Skelbiame 75 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų finale, gegužės 22 d., Europos namuose. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti kvietimai elektroniniu paštu.

2015 m. gegužės 1–8 d. surengtame Europos egzamino finale internetu socialiniame tinkle feisbuke varžėsi 3178 dalyviai. Beveik 1500 dalyvių atsakė į pusę ir daugiau klausimų teisingai, o 43 dalyviai nepadarė nei vienos klaidos. Skelbiame dalyvių sąrašą, kurie į klausimus atsakė greičiausiai ir bus pakviesti į Europos egzamino finalo renginį gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!