Registruokitės organizuoti „Europos egzaminą 2016"

Spausdinti 2016-03-19

Kviečiame organizuoti įdomų, neįpareigojantį, trumpą (15 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkursą. Laimėtojai džiaugsis ES žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finalo laimėtojai vyks į pažintinę kelionę su Europos Sąjungos institucijomis Briuselyje. Europos egzaminas raštu vyks gegužės 9 d., o internetu egzaminas vyks nuo gegužės 9 iki 13 d.

„Europos egzamino" dalyviai turės atsakyti į įvairaus sudėtingumo bei spektro klausimus, susijusius su ES raida, veikimu ir institucijomis, valstybėmis narėmis, politika, aktualijomis bei įdomybėmis. Šiais metais papildomą dėmesį skirsime jauno verslo galimybėms ir migracijos Europoje klausimams.

Jei nerandate savo organizacijos ar mokyklos dalyvių žemėlapyje, registruokitės „Europos egzamino“ organizatoriais, arba pasiūlykite jais tapti savo mokytojams arba kolegoms. 

Užsiregistravę „Europos egzamino 2016“ organizatoriai

Susipažinkite su taisyklėmis ir registruokitės organizatoriais!

.

Europos egzamino 2016 literatūros sąrašas

.

Organizatoriai ir partneriai

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai – LR Švietimo ir mokslo ministerija, Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Ugdymo plėtotės centras. Versli Lietuva, Diversity Development Group.

 

2016 metų „Europos egzamino" kalendorius:

Kovo 21 d.

Rgistracijos pradžia;

Konkurso „Laimėk Europos pamoką su žinomu žmogumi" paskelbimas

Balandžio 6 d.

Mokytojo TV tiesioginis vaizdo seminaras egzamino organizatoriams (14-15 val.)

Balandžio 15 d.

Konkurso „Laimėk Europos pamoką su žinomu žmogumi" pabaiga

Balandžio 21 d.

Paaiškėja mokykla (-os), kuri laimi galimybę pasikviesti žinomą žmogų (-ius) į mokyklą

Gegužės 2-6 d.

Europos savaitė mokyklose (specialios pamokos, klasės valandėlės pagal siūlomą medžiagą, ambasadorių ir JEK vedamos pamokos)

Gegužės 9 d.

Pirmasis „Europos egzamino“ etapas mokyklose ir organizacijose

Gegužės 9-13 d.

„Europos egzaminas“ internetu

Gegužės 13 d.

Antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu (iš mokyklų ir organizacijų laimėtojų išrenkami geriausieji, kurie pakviečiami į egzamino finalą).

Gegužės 20 d.

Europos egzamino finalas „Europos namuose“ Vilniuje

Kontaktai:

Kazys Pupinis, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

E. paštas: kazys.pupinis@ext.ec.europa.eu 

Tel. +370 5 2313191

Akimirkos iš 2015 metų „Europos egzamino" Finalo:

Komentarai

Kitos naujienos

Kviečiame organizuoti įdomų, neįpareigojantį, trumpą (5-20 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkursą. „Europos egzamino“ laimėtojai džiaugsis Europos Sąjungos žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finale dalyviai varžysis dėl puikių prizų: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, bilietų į Taliną ir skrydžių oro balionu.

Kviečiame dalyvauti „Europos egzamine“ – žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkurse. Egzamine raštu gali dalyvauti visų projektui užsiregistravusių Lietuvos mokyklų mokiniai. „Europos egzaminas“  skirtas 10–12 klasių mokiniams, o Bandomasis Europos egzaminas – 8–9 klasių mokiniams. Pirmąjį „Europos egzamino“ turą 2016 m. gegužės 9 d. pagal projekto organizatorių pateiktą medžiagą savo klasėse organizuoja ir laimėtojus išrenka patys mokytojai

Kviečiame dalyvauti įdomiame, neįpareigojančiame, trumpame (15 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkurse. Laimėtojai džiaugsis ES žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finalo laimėtojai vyks į pažintinę kelionę su Europos Sąjungos institucijomis Briuselyje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!