Europos egzaminas

Skelbiame literatūros  sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti Europos egzaminą 2015 m. gegužės 7d.

Planuojama, kad 2015 m. gegužės 7 d. jau šeštą kartą vyks „Europos egzaminas“. Egzaminą organizuoti bus kviečiamos mokyklos, viešojo ir privataus sektorių įmonės, nevyriausybinės organizacijos (NVO), aukštosios mokyklos.  Registraciją „Europos egzamino“ organizatoriams planuojama paskelbti balandžio 1 d.

Gegužės 23 d. Europos namuose įvyko Europos egzamino finalas, kuriame paaiškėjo geriausiai Europos Sąjungos žinovai tarp mokinių, mokytojų, organizacijų atstovų ir internautų.

Gegužės 15 d. įvyko „Europos egzamino“ II-asis etapas internete, kuriame varžėsi egzamino nugalėtojai mokyklose ir organizacijose. Skelbiame 75 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų finale gegužės 23 d. Vilniuje.

Visus, kurie mėgino savo jėgas spręsdami „Europos egzamino“ užduotis, kviečiame sužinoti teisingus atsakymus į  I-ojo etapo klausimus. 

2014 m. gegužės 5–11 d. visi norintys gali savo žinias apie Europos Sąjungą pasitikrinti internetu. Neturintys galimybės to padaryti namuose, kviečiami į kompiuterizuotas viešąsias bibliotekas.

Skelbiame literatūros ir kitų šaltinių sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti Europos egzaminą 2014 m.

Gegužės 9 d. Europos dienos proga jau penktąjį kartą bus organizuojamas „Europos egzaminas“. Geriausių rezultatų pasiekę dalyviai laimės pažintines keliones į Briuselį. Kaip ir ankstesniais metais, kartu su laimėjusiais moksleiviais keliauti kviečiami ir jų mokytojai.

Minint Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-metį ir artėjant euro įvedimui Lietuvoje, 2014 m. gegužės 9 d. jau penktą kartą vyks „Europos egzaminas“. Egzaminą organizuoti kviečiamos mokyklos, viešojo ir privataus sektorių įmonės, nevyriausybinės organizacijos (NVO), aukštosios mokyklos. Visi norintys gyventojai savo žinias apie Europos Sąjungą galės pasitikrinti internetu gegužės 5-11 dienomis.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!