2018 m. „Europos egzaminas“ ir toliau kvies pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą

Spausdinti 2018-01-11

2018 metų gegužės mėnesį vyks jau devintasis žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“. Tradiciškai konkursą organizuoti ir rinkti ES žinovus kviečiamos mokyklos, universitetai, organizacijos ir kitos įstaigos.

Planuojama, jog pirmasis „Europos egzamino“ etapas įvyks gegužės 9 d., kurio nugalėtojai varžysis antrajame etape, o geriausieji susitiks finale. Numatoma, kad laimėtojai bus apdovanoti pažintinėmis kelionėmis į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje ir kitais partnerių įsteigtais prizais.

„Europos egzamino“ organizatorių registracija (ugdymo įstaigose, verslo ir nevyriausybinėse organizacijose, valstybės institucijose) bus paskelbta 2018 m. kovo mėnesį.

O kol kas kviečiame ruoštis egzaminui sprendžiant ankstesnių metų užduotis:

2017 m. bandomasis „Europos egzaminas“ su atsakymais.

2017 m. „Europos egzaminas“ su atsakymais.

Komentarai

Kitos naujienos

2017 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

Skelbiame literatūros  sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti Europos egzaminą 2017 m. gegužės 9 d.

Gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks žinių apie Europos Sąjungą patikrinimo konkursas „Europos egzaminas“. Tam, kad ruoštis egzaminui būti smagu ir įdomu, į pagalbą ateina vienuolika įvairių sričių ekspertų. Iki balandžio 19 d. 50 mokyklų ir įvairių organizacijų siūlė savo klausimus „Europos egzaminui“ ir registravosi dalyvauti konkurse.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!