Europos egzamino 2013 klausimai ir teisingi atsakymai

Spausdinti 2013-05-16

Visus, kurie mėgino savo jėgas spręsdami Europos egzamino užduotis, kviečiame pasitikrinti, kokie buvo teisingi atsakymai į pateiktus I-ojo egzamino etapo klausimus.  

Čia galite parsisiųsti klausimus su pažymėtais teisingais atsakymais:

Šių metų Europos egzamino laimėtojai paaiškės gegužės 17 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančio finalo metu. 

Komentarai

Kitos naujienos

2014 m. Europos egzamine dalyvavo apie 20 000 dalyvių. Didžioji jų dauguma egzaminą laikė mokyklose, tačiau egzaminas vyko ir kolegijose, universitetuose, bibliotekos, nevyriausybinėse ir verslo organizacijose. Pakalbinome tris Europos egzamino 2014 metų nugalėtojus – vieną moksleivę, vieną studentą ir vieną konsultacinės įmonės darbuotoją, kurie praėjusių metų liepą lankėsi Europos Sąjungos institucijose Briuselyje.

2014 metais gegužės 9 d. vykusį Europos egzaminą organizavo beveik 400 mokytojų iš visos Lietuvos. Daugiausiai prie egzamino vykdymo prisidėjo istorijos ir geografijos mokytojai, tačiau taip pat dalyvavo daug kalbų, pilietinio ugdymo, ekonomikos ir kitų dalykų mokytojų. Beveik 94 % mokytojų naudojosi Europos egzamino organizatorių siūloma metodine medžiaga egzaminui pasiruošti. 93% 2014 metais egzaminą vykdžiusių mokytojų tikino organizuosiantys egzaminą ir 2015 metais.

2015 m. gegužės 7 d., ketvirtadienį, visoje Lietuvoje vyks „Europos egzaminas". Lietuva pernai įstojo į euro zoną, 2015-ieji paskelbti Europos metais vystymuisi, tačiau kiek iš tikrųjų apie tai žinome? Egzaminą organizuoti kviečiame vidurines, profesines ir aukštąsias mokyklas, viešojo ir privataus sektoriaus įmones, nevyriausybines ir kt. organizacijas (NVO).

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!