Europos egzamino 2013 klausimai ir teisingi atsakymai

Spausdinti 2013-05-16

Visus, kurie mėgino savo jėgas spręsdami Europos egzamino užduotis, kviečiame pasitikrinti, kokie buvo teisingi atsakymai į pateiktus I-ojo egzamino etapo klausimus.  

Čia galite parsisiųsti klausimus su pažymėtais teisingais atsakymais:

Šių metų Europos egzamino laimėtojai paaiškės gegužės 17 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančio finalo metu. 

Komentarai

Kitos naujienos

Gegužės 22 d. Europos namuose vykusiame Europos egzamino finale varžėsi 75 dalyviai, parodę geriausias žinias apie Europos Sąjungą ankstesniuose egzamino etapuose, kuriuose iš viso dalyvavo 25 000 dalyvių.  Finale paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai tarp mokinių, mokytojų, organizacijų atstovų ir internautų.

Gegužės 14 d. internetu įvyko Europos egzamino antrasis etapas. Skelbiame 75 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų finale, gegužės 22 d., Europos namuose. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti kvietimai elektroniniu paštu.

2015 m. gegužės 1–8 d. surengtame Europos egzamino finale internetu socialiniame tinkle feisbuke varžėsi 3178 dalyviai. Beveik 1500 dalyvių atsakė į pusę ir daugiau klausimų teisingai, o 43 dalyviai nepadarė nei vienos klaidos. Skelbiame dalyvių sąrašą, kurie į klausimus atsakė greičiausiai ir bus pakviesti į Europos egzamino finalo renginį gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!