Paaiškėjo Europos egzamino 2015 finalo dalyviai

Spausdinti 2015-05-14

Gegužės 14 d. internetu įvyko Europos egzamino antrasis etapas. Skelbiame 75 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų finale, gegužės 22 d., Europos namuose. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti kvietimai elektroniniu paštu.

.

.

.

.

.

Mokyklų grupė:

Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Taškai

Laikas (sek.)

Mokytojas

1

Domantas Lasiauskas

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

95

769

Jūratė  Varakauskienė

2

Povilas Mančinskas

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

90

471

Aušra Rajaskaitė

3

Rūta Vosyliūtė

Kauno Kovo 11-osios vidurinė mokykla

90

668

Gražina Stonienė

4

Giedrius Jocius

Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija

90

738

Zita Čičiurkienė

5

Roberta Bartkutė

Viešoji įstaiga Šiaulių universiteto gimnazija

90

487

Gitana Vasiliauskienė

6

Rugilė Užusėnaitė

Varėnos "Ąžuolo" gimnazija

85

246

Virginija Samulevičienė

7

Herkus Gudavičius

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija

85

301

Duaidas Tarnys

8

Rasa Valaitytė

Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazija

85

398

Vilija Mikulskytė

9

Rūta Kerulytė

Kauno r. Raudondvario gimnazija

85

586

Algirdas Navickas

10

Vilius Talkevičius

Kauno jėzuitų gimnazija

85

587

Loreta Latvienė

11

Julija Sabulytė

Radviliškio Lizdeikos gimnazija

85

618

Vaida Jankūnienė

12

Marius Tamošaitis

Kauno "Vyturio" katalikiška vidurinė mokykla

85

633

Lauras Bartninkas

13

Edgaras Barkovskis

Vilniaus Senvagės gimnazija

85

645

Gitana Pranckūnienė

14

Valdemar Baran

Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinė mokykla

85

648

Regina Dubicka

15

Jelena Kolomijec

Vilniaus Juventos gimnazija

85

707

Vasilij Jankovič

16

Ignas Grikša

Kėdainių šviesioji gimnazija

85

814

Linas Mankus

17

Irmantas Vasiljevas

Visagino "Verdenės" gimnazija

80

456

Valentinas Radzevičius

18

Reda Zinkevičiūtė

Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija

80

469

Eimantas Vitkauskas

19

Urtė Krikščiūnaitė

Panevėžio 5-oji gimnazija

80

487

Jūratė Jankevičienė

20

Rimvydas Rubavičius

Telšių Žemaitės gimnazija

80

610

Vilija Vaičiulienė

21

Urtė Jusevičiūtė

Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

80

669

Irena Nomgaudienė

22

Justina Žvirblytė

Panevėžio rajono Raguvos gimnazija

80

719

Valentina Falamejeva

23

Gabija Tunaitytė

Vilniaus licėjus

80

732

Rolandas Čiapas

24

Vidmantas Anužis

Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija (Kretinga)

80

750

Sigita Jonaitienė

25

Žygimantas Matusevičius

Kauno Prano Daunio aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras

80

756

Jolanta Strebeikienė

26

Tautvydas Taraškevičius

Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija

80

777

Algimantas Tarulis

27

Gabrielė Valodskaitė

Šilutės Vydūno gimnazija

80

810

Lilija Zdanevičienė

Organizacijų grupė:

Nr.

Vardas, pavardė

Organizacija

Taškai

Laikas (sek.)

1

Gytis Vercinskas

Finansų ministerija

95

432

2

Audrius Sabūnas

Vytauto Didžiojo universitetas

95

674

3

Justinas Sakas

Klaipėda (atviras egzaminas Europe Direct centre)

90

414

4

Sabina Karmazinaitė

ESTEP

90

593

5

Konstantinas Dureiko

Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos

90

664

6

Tomas Bekišas

Užsienio reikalų ministerija

85

278

7

Rasa Šidlauskaitė

Vilnius (atviras egzaminas Seimo Europos Informacijos biure)

85

383

8

Aistė Krasauskienė

Litgrid

85

531

9

Justinas Lingevičius

Vilniaus universitetas (TSPMI)

85

557

10

Šarūnas Gajauskas

Kauno technologijos universitetas (Europos institutas)

85

566

11

Arūnas Armonas

Mykolo Romerio universitetas (Teisės fakultetas)

80

469

12

Robertas Gedrimas

Šiaulių universitetas (Viešojo administravimo akademinis centras)

80

637

13

Algimantas Petrauskas

Vilnius (atviras egzaminas Europos namuose)

80

675

14

Kęstutis Petras  Grigaliūnas

Jonava (atviras egzaminas bibliotekoje)

80

680

15

Leonid Lipajev

Panevėžys (atviras egzaminas Europe Direct centre)

80

718

16

Gabrielė Grabauskaitė

Ukmergė (atviras egzaminas bibliotekoje)

75

506

Feisbuko grupė:

  1. Sergejus Kornejevas
  2. Audrius Janušauskas
  3. Anton Achremov
  4. Dominykas Butonis
  5. Eglė Lelešiūtė
  6. Šarūnas Pakeltis
  7. Rimantas Grikienis
  8. Eglė Gintautaitė
  9. Jurgis Stirblys
  10. Jogintas Visockas
  11. Alma Čirvinskienė
  12. Gabrielius Buivydas
  13. Vilius Vaitkus

Ačiū visiems dalyvavusiems!

Komentarai

Kitos naujienos

Gegužės 20 d. Europos namuose vykusiame „Europos egzamino“ finale varžėsi 54 dalyviai, parodę geriausias žinias apie Europos Sąjungą ankstesniuose egzamino etapuose, kuriuose iš viso dalyvavo 20 000 dalyvių.  Finale paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai mokinių, mokytojų ir bendrojoje grupėje.

Gegužės 13 d. internetu įvyko „Europos egzamino“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo beveik 400 dalyvių. Skelbiame 75 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų  gegužės 20 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame finale. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti asmeniniai kvietimai elektroniniu paštu.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!