Paaiškėjo „Europos egzamino 2018“ finalo dalyviai

Spausdinti 2018-05-16

Gegužės 16 d. internetu įvyko „Europos egzamino“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo beveik 400 dalyvių. Skelbiame 55 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų  gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame finale. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti asmeniniai kvietimai elektroniniu paštu.

Antrojo etapo metu dalyviams reikėjo atsakyti į 15 klausimų su pasirenkamais atsakymais. Aukštesnę vietą užėmė daugiausiai klausimų atsakę dalyviai. Jei dalyviai surinko vienodai taškų, aukštesnę vietą užėmė greičiau egzaminą išlaikęs dalyvis.

 

Finalo dalyviai moksleivių grupėje

 

Vardas

Pavardė

Taškai

Laikas (s)

Mokykla

Mokytojas

1

Simas

Kontrimas

15

202

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Silva Paulauskienė

2

Aleksej

Gubka

14

230

Vilniaus „Juventos“ gimnazija

Vasilij Jankovič

3

Lina

Surgelaitė

14

422

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

Daiva Piškinienė

4

Aras

Rafanavičius

13

233

Jonavos Senamiesčio gimnazija

Vida Šererikienė

5

Ignas

Ulčinas

13

265

Viešoji įstaiga Šiaulių universiteto gimnazija

Gitana Vasiliauskienė

6

Erika

Tūgaudytė

13

362

Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija

Darius Bridžius

7

Paulina

Juškevičiūtė

13

422

Kauno Kovo 11-osios gimnazija

Gražina Stonienė

8

Andrius

Jokubauskas

13

530

Vilniaus Senvagės gimnazija

Gitana Pranckūnienė

9

Kastytis

Šavalinskas

12

194

Utenos Adolfo Šapokos gimnazija

Jolita Baltuškienė

10

Agnė

Radžiūtė

12

334

Telšių Žemaitės gimnazija

Vilija Vaičiulienė

11

Laura

Povilaitytė

12

341

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija

Vilija Mikulskytė

12

Vilius

Buta

12

351

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

Reda Veličkaitė

13

Lukas

Sudvajus

12

359

Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Dalia Adžgauskienė

14

Jovilė

Gečaitė

12

375

Tauragės „Versmės“ gimnazija

Daiva Bajorinienė

15

Martynas

Vekteris

12

432

Šilutės Vydūno gimnazija

Saulius Zdanevicius

16

Justė

Jankauskaitė

12

457

Palangos senoji gimnazija

Rima Dargienė

17

Karolina

Rimšelytė

12

516

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Zita Aleksejevienė

18

Lukas

Urbonas

12

525

Plungės r. Platelių gimnazija

Emilija Valančienė

19

Rytis 

Stankevičius

12

548

Vilniaus licėjus

Rolandas Čiapas

20

Gabrielius

Keibas

12

686

Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Almyra Sabaliauskaitė

21

Laura

Stefanovič

11

241

Lavoriškių gimnazija

Vaidotas Pakalniškis

22

Rytis

Skamarakas

11

275

Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija

Virginija Samulevičienė

23

Justinas

Adomauskas

11

280

Akmenės rajono Ventos gimnazija

Janina Lakačauskienė

24

Simonas

Aleknavičius

11

288

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija

Rasa Laukaitienė

25

Kristupa

Šeškauskaitė

11

307

Kauno jėzuitų gimnazija

Loreta Latvienė

26

Laura

Bagočiūtė

11

330

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

Laima Uosytė

27

Gintarė

Sapežinskaitė

11

343

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

Giedrė Škarnulienė

28

Vykintas 

Valužis

11

371

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

Martynas Maniušis

29 Tadas  Samušis 11 393 Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija Vilija Malonaitienė
30 Egidijus Skužinskas 11 431 Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija Vilma Jokubauskienė

 

Finalo dalyviai organizacijų ir pavienių dalyvių grupėje

 

 

Vardas

Pavardė

Taškai

Laikas 

Organizacija

1

Laimonas

Meškauskas

15

139

2

Dovydas

Vidžiūnas

15

218

3

Paulius

Puskunigis

15

246

4

Sigitas

Daukša

15

310

5

Karolis

Poška

15

349

6

Viktorija

Šukvietytė

14

138

7

Viktoras

Vorobjovas

14

150

8

Ingrida

Rimkute

14

182

9

Karolina

Lipnickienė

14

301

PPMI

10

Tomas

Bikelis

14

333

11

Jurga

Prakaitė

13

148

12

Vasarė

Butkutė

13

240

13

Nijolė

Vitėnaitė

13

335

14

Mindaugas

Stonis

13

521

15

Rūta

Slidžiauskaitė

12

116

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

16

Živilė

Zabaitė

12

146

17

Marius

Gorochovskis

12

154

18

Jonas

Vorobjovas

12

165

Stasio Vorobjovo ūkininko ūkis

19

Guoda

Lomanaitė

12

218

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

20

Vytautas

Andriulaitis

12

257

Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka

21

Mantvydas

Juozapavičius

12

264

22

Paulius

Obelenis

12

275

Western Union Processing Lithuania

23

Vilius

Juodys

12

281

24

Donatas

Lideikis

12

383

Šiaulių universitetas

25

Simonas

Baltūsis

12

433

26

Laurynas

Raudonius

12

454

27

Justinas

Iljeitis

11

164

28

Raminta

Keršytė

11

256

29

Miglė

Taresevičiūtė

11

312

30

Karolis

Živulskas

11

364

31

Greta 

Šadauskytė

11

518

Komentarai

Kitos naujienos

2018 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

Gegužės 9 d. Lietuvos mokyklose ir internetu vyko „Europos egzaminas“, kurio metu dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Egzamine dalyvavo daugiau nei 20 000 žmonių!

Glausta informacija „Europos egzamino“ organizatoriams mokyklose ir kitose organizacijose.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!