Prieš Europos egzaminą – daugiau nei 30 Europos pamokų su svečiais

2018-04-19

Artėjant Europos egzaminui gegužės 9-ąją dieną,  net 17 įdomių asmenybių svečiuosis mokyklose ir organizacijose, kur praves Europos pamoką būsimiems egzamino dalyviams.

Svečio apsilankymą galėjo laimėti visos organizacijos, iki balandžio 9 d. užsiregistravusios organizuoti Europos egzaminą bei dalyvauti konkurse “Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi”.

Norą laimėti Europos pamoką su svečiu išreiškė net 113 dalyvių. Svečiai pagal motyvaciją ir savo galimybes pasirinko priimti šių mokyklų ir organizacijų kvietimus atvykti:

Andrius Tapinas – Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Raseinių dienos centras ,,Vilties takas", Vilniaus Žirmūnų gimnazija;

Antanas Guoga – Tauragės "Šaltinio" progimnazija, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla, Kauno Kovo 11-osios gimnazija, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija;

Arnoldas Pranckevičius – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, Papilės Simono Daukanto gimnazija, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Akademijos gimnazija, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija;

Aurimas Perednis – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija;

Christer Michelsson – Lavoriškių gimnazija,  Šiaulių universitetas;

Cédric Raffier – Asociacija Kaišiadorių r. vietos veiklos grupė;

Daiva Šutinytė – Asociacija „Aktyvus Jaunimas“, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Grigiškių gimnazija, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla;                   

Donatas Puslys – laukiama patvirtinimo;

Edita Mildažytė – Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla;

Guoda Lomanaitė – Matuizų pagrindinė mokykla;

Jonas Nainys – Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija;

Jurgita Petrauskienė – Kelmės Jono Graičiūno gimnazija;

Laima Liucija Andrikienė – Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, Vilniaus "Santaros" gimnazija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai;

Nerijus Mačiulis – VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, Kauno "Santaros" gimnazija;

Oleg Šurajev – laukiama patvirtinimo;                      

Petras Auštrevičius – Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazija;

Vilija Blinkevičiūtė – Biržų ,,Saulės" gimnazija, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija, Šilutės r. Vainuto gimnazija, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija.

Su konkurso nugalėtojais bus susisiekta dėl atvykimo suderinimo. Svečiai apsilankys laimėjusiose mokyklose ir organizacijose su sąlyga, jei pavyks suderinti abiems pusėms priimtiną apsilankymo datą ir laiką.

Dalyvaukite Europos egzamine!

Kviečiame dar neužsiregistravusias mokyklas ir organizacijas vykdyti Europos egzaminą  - registracija vyksta iki gegužės 4 d.

 Jei norite laikyti egzaminą kaip pavienis dalyvis, tai galėsite padaryti svetainėje www.pazinkeuropa.lt gegužės 9-12 dienomis.

Europos egzamino laimėtojai džiaugsis  Europos Sąjungos žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finale dalyviai varžysis dėl puikių prizų: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, bilietų į Taliną ir skrydžių oro balionu.