Europos egzaminas http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/rss-feed <![CDATA[„Europos egzamino 2018“ nugalėtojai ir visų finalo dalyvių rezultatai]]> 2018 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzamino-2018-nugaletojai-ir-visu-finalo-dalyviu-rezultatai-1716
<![CDATA[Paaiškėjo „Europos egzamino 2018“ finalo dalyviai]]> Gegužės 16 d. internetu įvyko „Europos egzamino“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo beveik 400 dalyvių. Skelbiame 55 dalyvius, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų  gegužės 22 d. Europos namuose Vilniuje vyksiančiame finale. Visiems finalo dalyviams bus išsiųsti asmeniniai kvietimai elektroniniu paštu.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/paaiskejo-europos-egzamino-2018-finalo-dalyviai-1714
<![CDATA[Kurie klausimai „Europos egzamino“ dalyviams buvo sunkiausi ir lengviausi?]]> Gegužės 9 d. Lietuvos mokyklose ir internetu vyko „Europos egzaminas“, kurio metu dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą. Egzamine dalyvavo daugiau nei 20 000 žmonių!

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/kurie-klausimai-europos-egzamino-dalyviams-buvo-sunkiausi-ir-lengviausi-1715
<![CDATA[Informacija „Europos egzamino 2018“ organizatoriams]]> Glausta informacija „Europos egzamino“ organizatoriams mokyklose ir kitose organizacijose.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/informacija-europos-egzamino-2018-organizatoriams-1713
<![CDATA[„Europos egzamino 2018“ literatūros sąrašas]]> Skelbiame literatūros  sąrašą, kuris padės Jums pasiruošti išlaikyti „Europos egzaminą“ 2018 m. gegužės 9 d.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzamino-2018-literaturos-sarasas-1712
<![CDATA[Prieš Europos egzaminą – daugiau nei 30 Europos pamokų su svečiais]]> Artėjant Europos egzaminui gegužės 9-ąją dieną,  net 17 įdomių asmenybių svečiuosis mokyklose ir organizacijose, kur praves Europos pamoką būsimiems egzamino dalyviams.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/pries-europos-egzamina-daugiau-nei-30-europos-pamoku-su-sveciais-1710
<![CDATA[Kviečiame organizuoti „Europos egzaminą 2018"]]> Kviečiame organizuoti įdomų, neįpareigojantį, trumpą (5-20 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkursą. „Europos egzamino“ laimėtojai džiaugsis Europos Sąjungos žinovų titulais savo mokyklose, universitetuose, organizacijose ar miestuose, o finale dalyviai varžysis dėl puikių prizų: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, bilietų į Taliną ir skrydžių oro balionu.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/kvieciame-organizuoti-europos-egzamina-2018-1706
<![CDATA[Pasiruoškite „Europos egzaminui“ su svečiu]]> Ruoštis „Europos egzaminui“ gali būti smagu ir įdomu, tačiau tai gali tapti įsimintinu įvykiu, jei jums į pagalbą atskubės svečias. Jums tereikia parašyti, su kokiu svečiu norėtumėte ruoštis egzaminui ir kodėl.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/pasiruoskite-europos-egzaminui-su-zinomu-zmogumi-1707
<![CDATA[„Europos egzamino 2017“ nugalėtojai ir visų finalo dalyvių rezultatai]]> 2017 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/europos-egzaminas/europos-egzamino-2017-nugaletojai-ir-visu-finalo-dalyviu-rezultatai-1686