Europos jaunimo savaitė: renginių kalendorius

Spausdinti 2013-05-24

Gegužės 26–birželio 2 d. bus švenčiama Europos jaunimo savaitė. Šia proga vyks gausybė renginių visoje Europoje, žinoma, ir Lietuvoje. Sužinok, ką gali nuveikti Europos jaunimo savaitės metu savo mieste!

Europos jaunimo savaitei skirti renginiai vyks 17-oje Lietuvos miestų ir miestelių. Renginių organizatoriai kvies apsilankyti diskusijose, teatro festivaliuose, aktorystės kursuose ir net hiphopo workshop’uose.

Renginių programą rasi Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros svetainėje adresu http://www.jtba.lt/savaite2013

Komentarai

Kitos naujienos

Apie prasidedantį Kalėdų laukimą mums pirmiausia praneša parduotuvių vitrinos. Šalia Kalėdų Senelių ir elniukų, sniegučio ir papuoštų eglučių išsirikiuoja įvairios prekės ir skelbimai apie kalėdines nuolaidas. Net keista, kaip galima būtų praeiti pro šalį. Tačiau toli gražu ne visiems patinka skęsti žmonių minioje prieš šventes. 

Šie žodžiai priklauso žymiam fizikui Setui Loydui (Seth Lloyd), kuriančiam kvantinius kompiuterius. Naujoji kompiuterių rūšis puikiai atspindi technologinės revoliucijos esmę – poreikį ir gebėjimą apdoroti didelius informacijos kiekius ir taip gauti visiškai naują žinojimą apie bet kurią gyvenimo sritį.

Kaip ES programos gali padėti jaunam žmogui atrasti savo gyvenimo kelią, susirasti darbą, susipažinti su naujais draugais ir įgyti naudingų įgūdžių? Kokią įtaką jaunimas gali daryti Europos Sąjungos (ES) politikai? Apie tai – ne tik šio mėnesio temoje, bet ir Europos jaunimo savaitės renginiuose.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!