Nuorodos, galinčios praversti pirkėjams internete

Spausdinti 2013-12-05

Europos vartotojų centras Lietuvoje savo svetainėje pateikia daug vartotojams aktualios informacijos. Čia galima ne tik sužinoti, kaip pateikti skundus, bet ir pasikonsultuoti dar prieš perkant prekę internetu. Taip pat – patarimai, TOP 7 dalykai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pirkdamas internetu, pastabos apie saugius mokėjimus virtualioje erdvėje. Iš šios svetainės kiekvienas gali atsisiųsti lankstinuką lietuvių kalba su būtiniausia informacija apie pirkimą internetu.

Virtualus pirkimo internetu asistentas pelėda Hovardas savo svetainėje teikia informaciją, padedančią palyginti kainas skirtingose e. parduotuvėse, išsiaiškinti tikslius prekių grąžinimo terminus (kiekvienoje ES šalyje jie gali skirtis), rasti, kurioje šalyje registruota e. parduotuvė ir kt.

Besidomintiems e. prekybos aktualijomis Europos Sąjungoje – faktai, skaičiai ir naujienos iš elektroninės prekybos padangės, kurie pateikiami oficialioje e. prekybos Europos Sąjungoje svetainėje.

Kelios e. parduotuvės, kurios gali praversti ieškant dovanų

Ieškant originalios dovanos daugelį gali sudominti idėja pasigaminti magnetukus iš 12 mėgstamiausių nuotraukų. Šią paslaugą ir nemokamą atvežimą Lietuvoje siūlo www.getpicpack.com internetinė parduotuvė.

Jaukių daiktų mėgėjai turėtų apsidairyti lietuvių sukurtoje internetinėje parduotuvėje www.kitokie-amatai.lt. Čia galima išsirinkti įdomų rankdarbį – nuo žaislų ar rankų darbo aksesuarų iki lentynų ir inkilų.

Turintiems artimųjų, negalinčių atsispirti kavai, turėtų padėti specializuota parduotuvė: http://kavosmuge.lt.

Ieškantiems naujausių bestselerių arba retų „stalo“ knygų su garsių fotomenininkų ir dailininkų darbais galima apsižvalgyti lietuviškoje e. parduotuvėje www.knygos.lt. Čia galioja ir didžiausių leidyklų nuolaidų pasiūlymai, kurių ypač gausu prieš Kalėdas. Svetainėje www.patogupirkti.lt knygų sekcijoje galima rasti įvairios grožinės ir mokslinės literatūros.

Kokybiškų ir madingų drabužių mylėtojai nepasigailės užsukę į vieną didžiausių lietuviškų drabužių e. parduotuvių – www.e-boutique.lt. Ji turi ir savo išparduotuvę, kurioje galima rasti prekių su nuolaida. 

Komentarai

Kitos naujienos

Apie prasidedantį Kalėdų laukimą mums pirmiausia praneša parduotuvių vitrinos. Šalia Kalėdų Senelių ir elniukų, sniegučio ir papuoštų eglučių išsirikiuoja įvairios prekės ir skelbimai apie kalėdines nuolaidas. Net keista, kaip galima būtų praeiti pro šalį. Tačiau toli gražu ne visiems patinka skęsti žmonių minioje prieš šventes. 

Šie žodžiai priklauso žymiam fizikui Setui Loydui (Seth Lloyd), kuriančiam kvantinius kompiuterius. Naujoji kompiuterių rūšis puikiai atspindi technologinės revoliucijos esmę – poreikį ir gebėjimą apdoroti didelius informacijos kiekius ir taip gauti visiškai naują žinojimą apie bet kurią gyvenimo sritį.

Kaip ES programos gali padėti jaunam žmogui atrasti savo gyvenimo kelią, susirasti darbą, susipažinti su naujais draugais ir įgyti naudingų įgūdžių? Kokią įtaką jaunimas gali daryti Europos Sąjungos (ES) politikai? Apie tai – ne tik šio mėnesio temoje, bet ir Europos jaunimo savaitės renginiuose.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!