Ugnė Skonsmanaitė: „Nesu pirkusi aklai“

Spausdinti 2013-12-05

24-erių metų TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė dažnai tituluojama viena stilingiausių Lietuvos moterų. Ne viename savo interviu ji yra prasitarusi, kad mėgsta apsipirkinėti internetu. Originalūs drabužiai, aksesuarai ir knygos – tai pagrindiniai U. Skonsmanaitės pirkiniai interneto platybėse. Kalbėdama apie savo patirtį perkant internetu, TV laidų vedėja patikina, kad niekada nėra pirkusi aklai. Todėl jau ne vienerius metus šis alternatyvus būdas įsigyti daiktų ją išvaduoja nuo ne itin mėgstamo užsiėmimo – vaikščiojimo po drabužių parduotuves.

E. parduotuvių asė

Tiek į internetinės parduotuvės saugumą, tiek į prekių pristatymo bei grąžinimo sąlygas U. Skonsmanaite atsižvelgia. „Žinoma, kad e. parduotuvės patikimumas man yra labai svarbus – juk už pirkinį reikia atsiskaityti banko kortele. Kita vertus, niekada nesu pirkusi aklai. Visuomet renkuosi man pažįstamą vardą. Jis nebūtinai turi būti garsus, tačiau man žinomas. Pirkdama parduotuvėse, kur yra daug skirtingų prekinių ženklų (taip vadinamuose e. prekybos centruose), renkuosi tik dideles ir tikrai žinomas parduotuves, kurios užtikrina saugumą ir rūpinasi savo reputacija“, – pasakoja mergina.

TV laidų vedėja nevengia ir tų e. parduotuvių, kuriose galima nusipirkti patikusią prekę tiesiai iš kito žmogaus. Kita vertus, pašnekovė pripažįsta, kad į tokias parduotuves užsuka rečiau. „Pavyzdžiui, perkant „Ebay“ e. parduotuvėje, manau, „PayPal“ sistema tikrai nėra bloga. Patogu ir tai, kad iškilus klausimams, galima parašyti tiesiai pardavėjui. Man taip pat teko rašyti tokius pasiteiravimo laiškelius, maloniai bendrauti ir sulaukti atsakymų“, – pasakoja U. Skonsmanaitė.

Įprasta TV laidų vedėjos apsipirkimo geografija – Europos ir Skandinavijos elektroninės parduotuvės. „Bet turime ir tikrai puikių lietuviškų elektroninių parduotuvių“, – pastebi ji.

 Nudegti neteko

„Nemėgstu turėti per daug daiktų, gal todėl ir į parduotuves nemėgstu vaikščioti, matuotis, tiesiog ten būti. Aišku, užsukti vis tiek tenka, nes e. parduotuvėse neperku maisto ar buitinės technikos, kurią reikia apžiūrėti, prieš įsigyjant pasitarti. Tačiau jei jau perku „lengvuosius“ pirkinius, pavyzdžiu, drabužius, pats geriausias būdas apsipirkti yra būtent e. parduotuvės. Tikrai neperku daug, tačiau stengiuosi, kad daiktai būtų geri. Ne kartą esu ir draugėms padėjusi apsipirkti internete“, – pasakoja TV laidų vedėja.

U. Skonsmanaitė atskleidžia, kad interneto parduotuvėse apsipirkinėja jau 6-erius metus – nuo tada, kai pati pradėjo uždirbti pinigus ir spręsti, kur juos išleis. Per visą šį laiką susidurti su vartotojų teisių pažeidimais jai neteko. Kartą atsimena gavusi mandagų atsiprašymą, kad užsakytos prekės nebeliko. Prireikus gautą prekę grąžinti, taip pat atsimena tai padariusi be didelių problemų.

„Mano manymu, visa internetinių parduotuvių sistema yra labai gerai išvystyta. Tai juk didžiulis verslas, pasiūla – milžiniška. Galimos grėsmės? Juk ir fizinėje parduotuvėje nesi visiškai saugus“, – svarsto žinomas televizijos veidas. Ir vis dėlto, kitiems apsipirkinėti internetu U. Skonsmanaitė primygtinai nesiūlo. „Tai kiekvieno asmeninis reikalas. O mano patarimas visiems būtų toks – taupyti!“, – šmaikštavo Ugnė.

 

Komentarai

Kitos naujienos

Apie prasidedantį Kalėdų laukimą mums pirmiausia praneša parduotuvių vitrinos. Šalia Kalėdų Senelių ir elniukų, sniegučio ir papuoštų eglučių išsirikiuoja įvairios prekės ir skelbimai apie kalėdines nuolaidas. Net keista, kaip galima būtų praeiti pro šalį. Tačiau toli gražu ne visiems patinka skęsti žmonių minioje prieš šventes. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!