Žymė: karjera

Kaip suderinti studijas universitete ir darbą? Koks darbas geriausiai tinka studentui ir kaip į dirbančius studentus žiūrima kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse? 5 svarbūs klausimai Studijų užsienyje informacijos centro vadovei Žanetai Savickienei.

Visame pasaulyje daugumos dabartinių dvidešimtmečių karjeros kelias nusidrieks bent per kelias šalis. Lietuva – ne išimtis. Kaip atrodo jaunimo darbas užsienyje ir kodėl tokia patirtis naudinga ne tik profesiniam gyvenimui, bet ir asmenybės vystymuisi?

Europos Sąjungos institucijose dirba daugiau kaip 40 000 žmonių iš 27 ES valstybių narių. Norintieji patekti tarp jų turi praeiti kelių etapų atrankas, neretai kandidatams tenka įveikti tūkstančius konkurentų. Tokius konkursus laimėję lietuviai džiaugiasi atsivėrusiomis galimybėmis, iššūkiais ir viliojančiomis darbo sąlygomis.

Klausimėlis Lietuvos miestų ir miestelių gatvėse apie tai, ar Lietuvos žmonės gali įsidarbinti Europos Sąjungos institucijose. Atsakymus komentuoja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje darbuotojas Giedrius Sudikas.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!