Žymė: stažuotės

Stažuotė Europos Sąjungos (ES) institucijoje – puiki proga pamatyti visos Bendrijos veikimo principus iš labai arti. Jei susidomėjai tokia galimybe, dalyvauk stažuotojų atrankos konkurse. Taip, konkurencija nemaža – kandidatų skaičius kartais gali siekti 10 tūkstančių žmonių iš visų ES valstybių narių, tačiau viskas yra įmanoma. Juk vien Europos Komisijoje nuo Lietuvos narystės ES pradžios jau stažavosi daugiau nei 200 Lietuvos piliečių. Norint tapti laiminguoju, tiesiog reikia žinoti visas atrankos detales ir tinkamai pasiruošti. Taigi nuo ko turėtum pradėti?

Gyvenimas kosmopolitiško Briuselio šurmulyje tarp zujančių diplomatų. Neįkainojamos praktinės diplomatijos pamokos. Žvilgsnis iš arti į Europos politikos mechanizmus ir svarbiausius politinius sprendimus. Tokius įspūdžius patyrė stažuotę Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje (ES) atlikusi Aušra Juozapaitytė (25 m.).

Ar norėtum patirti tai, ką patyrė Ispanijos princas Felipė? Tam nereikia tapti karališkos šeimos nariu ar uždirbti milijono. Pakaks, kad kaip ir princas, atliktum stažuotę Europos Sąjungos (ES) institucijose. O prieš tai siūlome susipažinti su pluoštu įdomių skaičių ir faktų apie stažuotes Europoje.

Studijoms pasibaigus, laukia nauji iššūkiai – darbas, profesinis tobulėjimas, karjera. Neretai pirmojo darbo ieškantis jaunas žmogus išgirsta: būtina ankstesnė patirtis. Kur, kada ir kaip jos įgyti?

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!