Jaunimo Europos komanda

Kiekvienam žmogui, kuris nori įkurti savo verslą, tenka susidurti su daugybe kliūčių. Dažną tos kliūtys ir atbaido tolimesniam verslo plėtojimui. Kuriant verslą pasireiškia žinių trūkumas, patirties stoka bei lėšų stygius. Šias problemas ir ES sprendimus gvildenome su Ukmergės A. Smetonos gimnazijos vienuoliktokais ir dvyliktokais.

Penktadienio popietė, praleista jaunimo erdvėje „Mono arba Stereo“, atnešė naujų žinių liūną bei daug juoko – vyko žaidimo „EurOpa“ turnyras.

Pagirių gimnazijos IV klasės gimnazistai gilino žinias apie ES, kaip ir kur jie gali išvykti, ką veikti po mokyklos baigimo.

Prieš gražiausias metų šventes kartu su trečios klasės mokinukais aptarėme, kaip švenčiamos Kalėdos kitose ES šalyse.

Gruodžio 10 diena - tarptautinė žmogaus teisių diena.

Gruodžio 22 dieną, Veisiejuose, vyko paskaita apie ES teikiamas studijų ir išsilavinimo galimybes jaunimui net penkiose ES narėse.

Nors aplinkui jau girdisi Kalėdinė muzika, o languose blykčioja lemputės, didžiausios metų šventės yra ne vienintelė tema, apie kurią galima kalbėtis. Gruodžio 15 ir 16 dienomis turėjau galimybę pabendrauti su Rokiškio Senamiesčio progimnazijos septintokais, kurie ne tik dalinosi savo mintimis apie pilietiškumą, bet ir susipažino su 10 pagrindinių Europos piliečių teisių. 

Artėja gražiausios metų šventės, tarp jų – Kalėdos. Tačiau ne vienintelė Lietuva švenčia Kalėdas. Tuo galėjo įsitikinti Varėnos „Šaltinėlio“ pradinės mokyklos ketvirtokai. Jie apturėjo 45min paskaitą tema „Kalėdos įvairiose ES šalyse“.

Dvi galvos geriau nei viena? O jei 44? Galbūt sidabrinės, o gal auksinės? Žinoma, kad Auksinės!

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!