Jaunimo Europos komanda

Platelių gimnazijoje gruodžio 11 d. organizavau protmūšį, skirtą pasiruošti „Eurolygai“.

Šių mokslo metų pradžioje pradėjau Jaunimo Europos komandos (JEK) veiklą Šilalės rajone. Visada patikdavo organizuoti renginius, juos vesti ar juose dalyvauti. Esu trečios klasės gimnazistas ir stengiuosi savo veiklą plėsti už mokyklos, miesto, rajono ribų. Todėl gruodžio 5 d. dieną Laukuvos Norberto Vėliaus ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijose organizavau susitikimus su jaunu ir mokančiu jaunimą įkvėpti europarlamentaru Gabrieliumi Landsbergiu.

Tai ne tik 339 diena pagal Grigaliaus kalendorių, kai iki Naujųjų metų lieka 26 d. Ši diena daugeliui aktyvių žmonių visam pasaulyje yra svarbi dėl to, kad tai yra Tarptautinė savanorių diena.

Šiauliuose vykusioje tarpinėje Mokomojo Europos Parlamento sesijoje moksleiviai turėjo galimybę sužinoti, kas yra Jaunimo Europos komanda, ką ji veikia ir susipažinti su ES institucijomis bei teisės aktais.

Keturi trečiadienio vakarai kartu su „Europrotais“ Šiauliuose prabėgo nepastebimai. Tad dalinamės įspūdžiais.

Lapkričio mėnesį „Europrotai“ vyko 4 trečiadienius iš eilės. Platelių universaliame daugiafunkciniame centre vykusiame žaidime dalyvavo 5 komandos: „Berazumiai“, „Keturiese valtyje be šuns“, „All stars“, „Kebabai“, „Centras“.

 

Lapkričio trečiadienių vakarai prikėlė Ventos miestelį naujam gyvenimui. Čia rinkosi azartiškiausi, aktyviausi ir patys protingiausi Akmenės rajono gyventojai, norintys pelnyti „Europrotų“ 2014 m. rudens sezono nugalėtojų titulą.

Mažesniuose miestuose, tokiuose kaip Telšiai, galimybių gyvai padiskutuoti turime tiek mažai, kiek ir naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Todėl nusprendžiau situaciją pakeisti, subūriau savanorių komandą ir kartu nusprendėme suorganizuoti tokį renginį, kuriame įžymūs žmonės tampa draugais ir atsako į kiekvieną klausimą.

Kauno Santaros gimnazijos vienuoliktokams lapkričio 17 d. papasakojau, kas yra Jaunimo Europos komanda, organizavau diskusiją, ką jiems reiškia Europos Sąjunga ir suteikiau galimybę jiems patikrinti savo žinias.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!