Jaunimo Europos komanda

Daug energingų, puikiai nusiteikusių žmonių juda vienu ritmu! Prisijunk prie masinio šokio – flashmobo gegužės 9 d. (šeštad.) 17.30 val. Laisvės a., Panevėžyje.

Kokios vertybės vienija Europos Sąjungos šalis nares? Kuo skiriasi ES Taryba nuo Europos Tarybos? Ar Europos Sąjunga tėra ekonominė bendrija? Į panašius klausimus praeitą savaitę bandė atsakyti Bernardo Brazdžionio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Šiaulietė Karolina nesirinko – ji susipažino su abiem atvejais. Greenwich universiteto Londone studentė, dabar besimokanti Malagos universitete Ispanijoje, pasakojo savo įspūdžius, kaip jai sekasi mokytis ir pažinti kitas kultūras.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija kartu su Jaunimo Europos komanda Jonavoje kviečia dalyvauti fotografijų (filmuko) kūrimo konkurse „Europos Sąjunga šalia manęs“.

Ne už kalnų startuoja Europos egzaminas, tad prieš žinių patikrinimą siūlome išsakyti savo nuomonę, kodėl džiaugiesi būdamas europiečiu. Tai gali išreikšti nuotraukomis, vaizdo įrašais, piešiniais, dainomis – kokį būdą pasirinksi, paliekame Tavo vaizduotei.

Balandžio 17 d. 16 val. Telšių Jaunimo centre vyks renginukas „Ką veikti?“, kurioje kviečiame dalyvauti ir Tave. Pabudus iš žiemos miego ir išlipus iš sunkaus patalo manome, jog jau laikas pradėti veikti.

Balandžio 11 dieną Telšiuose vykęs stalo žaidimo „EurOpa“ turnyras prikaustė kelių žaidėjų dėmesį. „Žaidžiame pirmą kartą, o sprendžiant iš pirmųjų klausimų – bus sunku“, sako dalyviai vos trečią sykį išridenus kauliukus. Vystantis žaidimo eigai, didėja azartas, tad klausimų sunkumas jau nebesvarbus – svarbiausia – nenustoti bandyti. Patalpa prisipildo juoko garsais, o tai pritraukia ir kitų patalpoje buvusių žmonių susidomėjimą.

Kokią įtaką Europos Sąjunga daro mūsų kasdienybei? Kelionėms, aplinkai, švietimui, mūsų teisėms...? Turite apie tai nuomonę? Tuomet kviečiame dalyvauti konkurse „Europa mano gyvenime“ . Savo pastebėjimus galite išreikšti vaizdine forma – tai gali būti nuotrauka, video, infografikas ar pan.

Kaip veikia Jaunimo Europos komanda? Kaip komandos nariai pristato Europos Sąjungą jaunimui? Į šiuos klausimus tarptautinei jaunimo informavimo darbuotojų grupei kovo 4 dieną Vilniuje atsakiau kartu su kitu JEK nariu Juliumi.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!