Jaunimo Europos komanda

Atstovybė kartu su JEK alumni nariais atrinko 16 kandidatų, kurie yra kviečiami spalio 8-12 d. dalyvauti įvadiniuose JEK mokymuose.

Iki rugsėjo 11 d. vykusioje Jaunimo Europos komandos narių atrankoje Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje sulaukė 110 kandidatų anketų. Toks suinteresuotų jaunų žmonių skaičius pagerino 2013 m. rekordą, kuomet buvo sulaukta 100 norinčiųjų prisijungti prie komandos veiklos.

Prasidėjus naujiems mokslo metams visi kimbame į darbus. Rugsėjo 5 dieną buvau pakviesta mokiniams pravesti paskaitėlę profesinio orentavimo tema.

Ar mažo miestelio jaunimas turi mažiau galimybių ir norų, nei gyvenantys mieste? Ką reikia žinoti, norint suorganizuoti sėkmingą renginį? Kaip miestelio jaunimą sudominti Europos Sąjunga? Į šiuos klausimus atsakyti ir išmoktomis pamokomis pasidalyti pakvietėme Jaunimo Europos komandos narę Rūtą iš Ventos (Akmenės r.).

Kas yra Jaunimo Europos komanda? Kodėl verta, o gal neverta prie jos prisijungti? Į klausimus atsako dabartiniai JEK nariai.

Iki rugsėjo 11 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 16–29 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.

Kas nutinka, kai kelios dešimtys jaunų, aktyvių ir energingų ES žinovų atsiduria ES institucijose? Įspūdžiais ir prisiminimais iš vizito į Briuselį dalijasi Jaunimo Europos Komandos nariai.

Platelių gimnazijoje gegužės 5 d. startavo Europos savaitė. Pirmadienį vyko interaktyvios paskaitos pradinių klasių mokiniams bei aštuntokams.

Baigusi mokslo metus suskaičiavau paskutiniąsias praėjusio mėnesio veiklas, renginius ir šypsenas, kurių tikrai buvo apsčiai minint Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!