Jaunimo Europos komanda

Ar mažo miestelio jaunimas turi mažiau galimybių ir norų, nei gyvenantys mieste? Ką reikia žinoti, norint suorganizuoti sėkmingą renginį? Kaip miestelio jaunimą sudominti Europos Sąjunga? Į šiuos klausimus atsakyti ir išmoktomis pamokomis pasidalyti pakvietėme Jaunimo Europos komandos narę Rūtą iš Ventos (Akmenės r.).

Kas yra Jaunimo Europos komanda? Kodėl verta, o gal neverta prie jos prisijungti? Į klausimus atsako dabartiniai JEK nariai.

Iki rugsėjo 11 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 16–29 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.

Kas nutinka, kai kelios dešimtys jaunų, aktyvių ir energingų ES žinovų atsiduria ES institucijose? Įspūdžiais ir prisiminimais iš vizito į Briuselį dalijasi Jaunimo Europos Komandos nariai.

Platelių gimnazijoje gegužės 5 d. startavo Europos savaitė. Pirmadienį vyko interaktyvios paskaitos pradinių klasių mokiniams bei aštuntokams.

Baigusi mokslo metus suskaičiavau paskutiniąsias praėjusio mėnesio veiklas, renginius ir šypsenas, kurių tikrai buvo apsčiai minint Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį.

Nebūtinai jaunimas vakarais turi vaikščioti po miestą nieko neveikdami arba sėdėti namuose ir žiūrėti televizorių. Yra ir kita išeitis! Tai stalo žaidimai.

Mažeikiškiai greitai susiejo Bona Sforcą ir Vokietijos buvusią sostinę.

Gegužės 20 dieną, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje vyko viktorina „Europa“, skirta Europos dienai paminėti.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!