Jaunimo Europos komanda

Pasaulio jaunimo informavimo dienos proga balandžio 17 d. Mažeikių Louft‘e susirinko jaunimas, norintis išgirsti, kaip pažinti Europą ir visą pasaulį įdomiai, užtikrinant savo teises ir sutaupant pinigus.

Žiūrėkite smagų video, nes ir patys komandos nariai yra labai smagūs! 

Saulėtą balandžio 7 d. rytą Mažeikių radijo stoties „Aidas“ klausytojams papasakojau, ką mokiniai gali veikti mokykloje, mieste, Lietuvoje ir  Europos Sąjungoje.

2004 m. Lietuva įstojo į Europos Sąjungą ir šiais metais mes jau švenčiame 10 metų jubiliejų. Todėl norėdami kūrybiškai paminėti šį jubiliejų Mažeikių rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams organizuojame rašinių konkursą „Lietuva 10 metų Europos Sąjungoje". Konkurso tikslai: kūrybiškai paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dešimtmetį, skatinti jaunimą domėtis Europos Sąjunga, Lietuvos, kaip ES narės veikla, atskleisti mokinių kūrybinius ir raiškos gebėjimus, plėsti kultūrinį akiratį.

Balandžio 4 d. Plungės Mokomojo Europos parlamento tarpinės sesijos dalyviams pristačiau Jaunimo Europos komandos veiklą.

Visą kovo mėnesį nusprendžiau paskirti apsilankymams mokyklose. Tikslas nelengvas – aplankyti visas 18 Radviliškio rajono mokyklų ir per pilietiškumo pamokas kartu su jais diskutuoti apie Europos Sąjungą.

Sėkmingai net keturis trečiadienio vakarus vykę „Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono turnyrai Ventoje pritraukė beveik 40 žmonių, kurie „Europroto“ titulo siekė susiskirstę į 6 komandas.

Kovo 20 d. Vytauto Didžiojo Universitete (VDU) vyko kandidatų į Europos Parlamentą debatai. Juose diskutavo Zigmantas Balčytis, Radvilė Morkūnaitė–Mikulėnienė, Laima Liucija Andrikienė ir Petras Auštrevičius.

Kovo 19 d. muzikos klube „PuntoJazz palėpė“ įvyko paskutinis pavasario sezono ,,Europrotų“ žaidimas Kaune. Man asmeniškai prisidėti prie ,,Europrotų“ organizavimo, kuriuose Kaune savo jėgas išmėgino net 28 komandos. Dalinuosi įsimintiniausiais klausimais ir įspūdžiais.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!