Jaunimo Europos komanda

JEK'ės įspūdžiai iš pažintinės kelionės į Briuselį liepos 13-15 dienomis! 

Kaip įdomiai atšvęsti Europos dieną? Ogi susirinkus į Simno gimnazijos aktų salę mankštinti savo pilkąsias smegenų ląsteles protmūšiaujant!

Pirmokai – tai jauni, veržlūs ir trykštantys energijos vaikai, kurie visai netrukus, nuaidėjus paskutiniam skambučiui, išlydės dvyliktokus į tolimesnes keliones. Kaip gi palydėti abiturientus, jei nežinai kur išlydėsi? Tad į pagalbą atskubėjo Jaunimo Europos komanda!

Gegužės 9-oji ne tik nuostabi diena, džiuginanti visus savo šviesumu ir šiltais pavasariškos saulės spinduliais, bet ir Europos dienos šventė, kuri kiekvienais metais suteikia linksmų pramogų mūsų rajone.

Dalinuosi atgimusiais prisiminimais iš :ietuvos šaulių sąjungos sukarintos stovyklos vykusios per pavasario atostogas.

Pirmadienį, gegužės 9 d. per pasaulį nugvlinijo įvairiausios šventės. Kas šventė Pergalės dieną, o kas minėjo europiečiams skirtą šventę – Europos dieną. Ją, nors ir kukliai, atšventėme ir mes.

Spalvingi balionai, Europos Sąjungos vėliavėlės, nuolat kartojami žodžiai „Europos Sąjunga“, be galo gera nuotaika ir stebuklai – taip trumpai galėčiau apibūdinti 2016-ųjų Europos dieną. Kada nors norėjote pabūti dvejose vietose vienu metu? Aš to išmokau!

Debatai ir Lazdijai... Ar Lazdijuose vyksta debatai? Deja, Lazdijuose ir visame rajone debatai tikrai mažai girdėtas ir aptartas dalykas... Bent taip buvo iki šiol! 

Vasario 19 d. Klaipėda atlaikė jaunimo idėjų audrą ir siunčia ją į sostinę. Pajūris meta viešojo kalbėjimo iššūkį Lietuvos mastu!

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!