Jaunimo Europos komanda

Mažesniuose miestuose, tokiuose kaip Telšiai, galimybių gyvai padiskutuoti turime tiek mažai, kiek ir naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Todėl nusprendžiau situaciją pakeisti, subūriau savanorių komandą ir kartu nusprendėme suorganizuoti tokį renginį, kuriame įžymūs žmonės tampa draugais ir atsako į kiekvieną klausimą.

Kauno Santaros gimnazijos vienuoliktokams lapkričio 17 d. papasakojau, kas yra Jaunimo Europos komanda, organizavau diskusiją, ką jiems reiškia Europos Sąjunga ir suteikiau galimybę jiems patikrinti savo žinias.

Po Jaunimo Europos komandos pristatymo ir protų mūšio, mokytojos iš Kauno r.  Kulautuvos sanatorinės mokyklos liko sužavėtos ir pasisiūlė būti pirmosiomis pedagogėmis Kaune, išbandžiusiomis „EurOpos“ žaidimą. Tai nusprendėme padaryti iškart kitą dieną – lapkričio 12.

2014 m. lapkričio 11 d. lankiausi Kauno r. Kulautuvos sanatorinėje mokykloje ir vyresniųjų klasių mokiniams pravedžiau  protų mūšį apie Europos Sąjungą „Kas ta Europa?“.

Šį rudenį prasidėjus „Europrotų“ bumui, vieną spalio šeštadienį aktyvus jaunimas iš viso Akmenės rajono treniravosi didžiausiam Lietuvos protmūšiui Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos organizuojamame renginyje „Rudens Forumas 2014“.

Pilietiškumo pagrindų pamokos gali būti smagios. Todėl prieš rudens atostogas Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazistams pravedžiau netradicines pamokas apie „Eurą Lietuvoje: 10 svarbiausių dalykų“.

Po vasaros vėl įsibėgėjus darbams Jaunimo Europos komanda taip pat skuba pradėti naująjį veiklos sezoną. Tačiau prieš tai norisi atsigręžti atgal ir pasvarstyti, kodėl aš esu čia, būtent Jaunimo Europos komandoje.

Rugsėjo 30 dieną Lietuvos verslo kolegijoje Klaipėdoje pristačiau svarbiausias naujienas, susijusias su euro įvedimu Lietuvoje.

Gražią ir saulėtą trečiadienio popietę Platelių jaunimas keliavo po vieną iš senųjų žemynų, žaisdami stalo žaidimą „EurOpa“.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!