Jaunimo Europos komanda

Kokią įtaką Europos Sąjunga daro mūsų kasdienybei? Kelionėms, aplinkai, švietimui, mūsų teisėms...? Turite apie tai nuomonę? Tuomet kviečiame dalyvauti konkurse „Europa mano gyvenime“ . Savo pastebėjimus galite išreikšti vaizdine forma – tai gali būti nuotrauka, video, infografikas ar pan.

Kaip veikia Jaunimo Europos komanda? Kaip komandos nariai pristato Europos Sąjungą jaunimui? Į šiuos klausimus tarptautinei jaunimo informavimo darbuotojų grupei kovo 4 dieną Vilniuje atsakiau kartu su kitu JEK nariu Juliumi.

Prieš keletą savaičių pradėjau aktyviai bendradarbiauti su dar viena Šilalės mokykla, tai yra Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija.

 

Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis skelbia karikatūrų konkursą „Apie Europą - linksmai ir atvirai“. Konkurse profesionalai ir mėgėjai kviečiami išsakyti savo nuomonę apie svarbiausias Europos aktualijas, o geriausių darbų autoriai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente, įsikūrusiame Strasbūre, Prancūzijoje.

Tu ar tavo draugas (klasiokas) daugiau žino apie Europą? Į šį klausimą ketvirtadienį bandė atsakyti Panevėžio 5-osios gimnazijos mokiniai, dalyvaudami žaibo dvikovoje „Kas protingESnis?“.

Vasario 25 d. Druskininkų Saulės mokykloje organizavau Europos pamoką 10 klasių mokiniams, kurios turinį mokiniai pasirinko patys.

Vasario 24 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos dešimtokai dalyvavo truputį kitokioje pamokoje, nei įprasta. Pagilinti  žinias galima ne tik skaitant vadovėlį, bet ir žaidžiant laisvalaikiui bei mokymui pritaikytus stalo žaidimus. Vienas iš tokių yra „EurOpa“.

ERASMUS+ projektai girdimi jau visus metus. Aš taip pat sugalvojau įgyvendinti projektą, kuriam pavyko gauti finansavimą. Projektui suburta jaunimo grupė ne tik dirbo su režsieriumi Valentinu Masalskiu, bet ir paruošė paruoštukus jaunimui, kurie nori išmokti rašyti CV, motyvacinį laišką arba nebijoti nueiti į pirmą darbo pokalbį.

Sausio 30 d. Druskininkuose vykusioje Mokomojo Europos parlamento sesijoje JEK narės Eglė ir Iveta netradiciškai pristatė Jaunimo Europos komandą.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!