Antradieninė akistata tarp auksinių pasvaliečių protų

Spausdinti Autorius: Jovita Kuodytė | 2015-11-05

O Pasvalyje antradieniai patys šauniausi. Kodėl? Ogi atsakymas paprastas - vyksta „Auksiniai Europrotai“. Į šio žaidimo turnyrą, kuris vyksta Pasvalio kultūros centre susirenka intelektualiausi pasvaliečiai, kupini azarto, išmonės bei noro nugalėti. 

Lapkričio 3-ią dieną, jau 7-ąjį kartą dėl Auksinio Europroto titulo rungėsi Pasvalio krašto žmonės. Norinčiųjų patikrinti savo žinias bei įgyti naujų netrūko: susirinko apie 40 pasvaliečių, kurie buvo susiskirstę į šešias (4-8 narių) komandas: „Tim Drim“, „Aurotas“, „Asteroidai“, „4b“, „Jaunimas“ ir „Iki 30“. Bendroje lentelėje pirmos vietos niekam neužleidžia „Tim Drim“, tačiau jiems ant kulnų lipa komanda „Iki 30“. Trečioje vietoje – „4b“ su šauniausias Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos ketvirtokais. Pamažu į viršų kyla tik trečiajame ture prie mūsų prisijungusi komanda "Asteroidai", kuri bendrojoje lentelėje užima jau ketvirtąją vietą. Penkti – „Aurotas“. Na, o kol kas paskutinėje vietoje komanda „Jaunimas“.

Labai džiaugiuosi Pasvalio kraštiečiais! Jauni ar seni, moksleiviai ar jau dirbantys – jie visi Auksiniai Europrotai, nes jiems visos kepurės per mažos! Auksinių Europrotų dalyviams norėčiau palinkėti visokeriopos sėkmės žaidime, kad jie visada atrastų X ir Y ir, kad jų akyse niekada neužgęstų ryžto liepsnelė!

Komentarai

Kitos naujienos

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Gegužės 8-12 dienomis Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko įvairiausios veiklos, renginiai, konkursai, užsiėmimai ir kt., skirti Europos dienai paminėti. Gegužės 10 d. man teko garbė sudalyvauti visame šitame europietiškame bume ir pravesti užsiėmimą „ES manuoju supratimu“ bei surengti Europrotų turnyrą.

Gruodžio 1 dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vyriausieji, ketvirtokai, nutarė, kad egzaminams ruoštis gali padėti dalyvavimas protmūšyje apie Europos Sąjungą. Jie turėjo pasukti galvas ir atsakyti į „Europrotų“ tipo klausimus, sukeliančius juoką, nuostabą, o kartais pyktį (ypač klausimais apie maistą).

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!