Apie melagingas naujienas diskutavo ir Naujosios Akmenės moksleiviai

Spausdinti Autorius: Kamilė Raudoniūtė | 2017-11-16

Jau tradicija Akmenės rajone tapę Eurodebatai šiemet ir vėl subūrė rajono moksleivius diskutuoti bei siūlyti savo idėjas. Šių metų tema - kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasalyje? 

Eurodebatuose šiemet dalyvavo trys Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokiniai: Gabija Vėlavičiūtė, Gvidas Šulskis, Lukas Mačiuka. Debatuotojus vertino kompetetinga komisija, kurią sudarė Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas, jaunimo reikalų koordinatorė Arnolda Ruškienė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokytoja Rima Vaičiulienė ir Jaunimo Europos komandos alumni Justas Varanavičius. 

Dalyviai pristatė savo idėjas, kartu su komisijos nariais diskutavo apie propagandą tiek pasaulyje, tiek Akmenės rajone. Galiausiai nugalėtoja tapo devintokė Gabija Vėlavičiūtė, kurią išgirsti galėsite Eurodebatų finale Vilniuje gruodžio 11 dieną! Antrą vietą užžėmė Gvidas Šulskis, na o trečias liko Lukas Mačiuka.

„Žmogaus kritinis mąstymas yra didžiausias turtas, kokį jis pats gali atrasti savyje ir taip pat pats geriausias švyturys, nušviečiantis kelią tamsiame melagingų naujienų vandenyje“ - teigia Eurodebatų Naujojoje Akmenėje laimėtoja Gabija Vėlavičiūtė.

Meras kartu su jaunimo reikalų koordinatore pasidžiaugė moksleivių idėjomis, diskusijomis ir padėkojo, kad šis nacionalinis projektas nepralenkia Akmenės rajono jau keletą metų iš eilės.

Komentarai

Kitos naujienos

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!