Artėja „Eurodebatai“ Kupiškyje

Spausdinti Autorius: Vygantas Valma | 2017-10-31

Dalyvauk „Eurodebatuose“ tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir laimėk viešojo kalbėjimo mokymus bei kelionę į Briuselį! 

Prasidėjo registracija į didžiausią Lietuvoje individualių debatų konkursą „Eurodebatai“. Dalyvauti debatuose kviečiami vyresniųjų klasių moksleiviai (9-12 kl.), panorę pasigalynėti savo idėjomis su savo miesto ir visos Lietuvos bendraamžiais tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?”. Dalyvių idėjas ir gebėjimą diskutuoti vertins miestų merai ar kiti savivaldos atstovai, jaunimo organizacijų lyderiai, mokytojai bei kiti žinomi žmonės. 

Kupiškyje Eurodebatai vyks lapkričio 15d., 17.00 val. Upės kepyklėlėje (Gedimino g. 33, Kupiškis). Kviečiame visus kupiškėnus ir miesto svečius ateiti palaikyti debatuotojų ir už labiausiai patikusį atiduoti savo balsą. 

Debatų renginiai vyks lapkričio 6–24 d. dvidešimt trijuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. 

Kokie bus prizai: žurnalo „IQ“ prenumerata visiems „Eurodebatų“ dalyviams; - nugalėtojai laimės galimybę savo idėjas pristatyti ir diskutuoti „Eurodebatų“ nacionaliniame finale gruodžio 11 d. Vilniuje. 

Finalo dalyviai taip pat laimės: viešojo kalbėjimo mokymus gruodžio 10 d. Vilniuje, kuriuos ves viešojo kalbėjimo guru Igoris Vasiliauskas; - paskaitą apie strateginę komunikaciją ir apsilankymą Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamente; - vakarienę su „Humoro klubo“ nariais. 

„Eurodebatų“ finalo nugalėtojai laimės: pažintinę kelionę lėktuvu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje; - kvietimus į festivalį „Login 2018“. „Eurodebatus“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai, bendradarbiaudami su Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijomis, žurnalu „IQ“, „Humoro klubu“ ir festivaliu „Login“.

Daugiau informacijos: eurodebatai@eurohouse.lt ir www.pazinkeuropa.lt

RENGINIO EVENT'AS FACEBOOK'E

Komentarai

Kitos naujienos

Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Nacionalinė pyragų diena gali asocijuotis ne tik su kepiniais, bet ir tolerancija bei meile gyvūnams.

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!