Artėja „Eurodebatai“ Kupiškyje

Autorius: Vygantas Valma | 2017-10-31

Dalyvauk „Eurodebatuose“ tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir laimėk viešojo kalbėjimo mokymus bei kelionę į Briuselį! 

Prasidėjo registracija į didžiausią Lietuvoje individualių debatų konkursą „Eurodebatai“. Dalyvauti debatuose kviečiami vyresniųjų klasių moksleiviai (9-12 kl.), panorę pasigalynėti savo idėjomis su savo miesto ir visos Lietuvos bendraamžiais tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?”. Dalyvių idėjas ir gebėjimą diskutuoti vertins miestų merai ar kiti savivaldos atstovai, jaunimo organizacijų lyderiai, mokytojai bei kiti žinomi žmonės. 

Kupiškyje Eurodebatai vyks lapkričio 15d., 17.00 val. Upės kepyklėlėje (Gedimino g. 33, Kupiškis). Kviečiame visus kupiškėnus ir miesto svečius ateiti palaikyti debatuotojų ir už labiausiai patikusį atiduoti savo balsą. 

Debatų renginiai vyks lapkričio 6–24 d. dvidešimt trijuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. 

Kokie bus prizai: žurnalo „IQ“ prenumerata visiems „Eurodebatų“ dalyviams; - nugalėtojai laimės galimybę savo idėjas pristatyti ir diskutuoti „Eurodebatų“ nacionaliniame finale gruodžio 11 d. Vilniuje. 

Finalo dalyviai taip pat laimės: viešojo kalbėjimo mokymus gruodžio 10 d. Vilniuje, kuriuos ves viešojo kalbėjimo guru Igoris Vasiliauskas; - paskaitą apie strateginę komunikaciją ir apsilankymą Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamente; - vakarienę su „Humoro klubo“ nariais. 

„Eurodebatų“ finalo nugalėtojai laimės: pažintinę kelionę lėktuvu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje; - kvietimus į festivalį „Login 2018“. „Eurodebatus“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai, bendradarbiaudami su Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijomis, žurnalu „IQ“, „Humoro klubu“ ir festivaliu „Login“.

Daugiau informacijos: eurodebatai@eurohouse.lt ir www.pazinkeuropa.lt

RENGINIO EVENT'AS FACEBOOK'E