Dvi Panevėžio gimnazijos surėmė ginklus, pasitelkiant „EurOpą“!

Spausdinti Autorius: Rūta Lukoševičiūtė | 2015-02-12

Pirmadienio vakarą Panevėžio 5-osios ir Juozo Balčikonio gimnazijų šešios komandos dalyvavo žaidimo „EurOpa“ turnyre „Gymnasium 5 VS JBG“.

Dalyviai greitai perpratę žaidimo taisykles ir draugiškai konkuruodami siekė savo tikslo – kuo greičiau įstoti į pasirinktą universitetą. Tačiau laimė slypi ne tikslo pasiekime, bet kelyje iki jo. Žaisdami dalyviai rinko lėšas mokslams, panaudodami savo žinias, nes turėjo atsakyti į daugybę įdomių ir visai nelengvų klausimų. Komandos puikiai susidorojo su šia užduotimi. Dalyviai patikrino savo reakciją, atsakydami į dvikovos klausimus. Fone skambant muzikai, buvo galima girdėti ir juoko, ir džiaugsmo bei nusivylimo atodūsius. Dvikova buvo sėkminga, o visos laimėjusios komandos apdovanotos.

Turnyrą laimėjo Panevėžio 5-oji gimnazija 2:1, sveikame nugalėtojus ir planuojame vėl susitikti turnyre pavasarį!

Šios dvikovos tikslas buvo patikrinti sumanumą, sužinoti naujų dalykų apie Europa, gerai praleisti laiką su draugais ir apginti savo mokyklos vardą.

Komentarai

Kitos naujienos

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Pirmą kartą Kupiškyje vykę „Eurodebatai“kaitino kraują tarp keturių debatuojančių gimnazistų. Intriga buvo didžiulė, nes pirmąją vietą nuo antrosios syrė tik viena dešimtoji balo dalies.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!