Eurodebatai Lazdijuose: „Norint suvienyti Europos Sąjungą reikia pradėti nuo savęs“

Spausdinti Autorius: Kornelija Žilionytė | 2016-12-01

Eurodebatai skamba gana baugiai, bet kartu simbolizuoja stiprią ir neginčijamą nuomonę bei kritišką mąstymą mokinių tarpe, o Lazdijuose tai ne tik paprastas renginys, bet ir tikra šventė!


Šiame mieste debatuojame tik antrus metus iš eilės, tačiau rezultatas – puikios ateities perspektyvos. Šiemet sulaukėme net keturių dalyvių dėmesio, kurios vyravo ne tik Lazdijų rajone, bet ir Alytaus mieste, tad galiu drąsiai teigti – debatai vienijo Dzūkiją.


Renginio nuotaikas palaikė degantis ir atkaklus dalyvių noras laimėti, tad žiūrovai mėgavosi tikrais ir aštriais debatais bei konkrečiomis nuomonėmis ir argumentais.


Komisiją sudarė rajono meras Artūras Margelis, savivaldybės švietimo skyriaus atstovė Jūratė Jasiulevičienė bei buvusi Jaunimo Europos komandos narė Deimatė Savukynaitė. Tokios komisijos akiratyje dalyviai turėjo smarkiai pasistengti, kadangi klausimai buvo rimti ir reikalavo ne tik kalbos pacitavimo, bet ir tam tikrų žinių. Džiugu, jog Lazdijai išsirinko stiprią ir ugningą atstovę Ugnę Petrovaitę, kuri jau gruodžio 12 dieną keliaus į Eurodebatų finalą.

Verta pasidžiaugti, kad debatai Lazdijuose ne tik vieniją, bet ir padeda drąsiai žengti į priekį.

Komentarai

Kitos naujienos

Tiesą sakant, iš pat pradžių žinojau, kad ši kelionė bus nuostabi. Gal kiek erzino tas faktas, kad visą savaitę Briuselyje pils lietus, tad nebus galimybės užsimauti šortų ar kokios vasarinės palaidinės. Tačiau žinodama, kad lagaminas nėra beribis ir kad važiuoju ne atostogauti, į lagaminą susidėjau oficialiam vizitui skirtus drabužius – marškinius, džinsus, švarką ir pan. Bet apie viską nuo pradžių.

Gegužės 9-oji ne tik nuostabi diena, džiuginanti visus savo šviesumu ir šiltais pavasariškos saulės spinduliais, bet ir Europos dienos šventė, kuri kiekvienais metais suteikia linksmų pramogų mūsų rajone.

Artėja gražiausios metų šventės, tarp jų – Kalėdos. Tačiau ne vienintelė Lietuva švenčia Kalėdas. Tuo galėjo įsitikinti Varėnos „Šaltinėlio“ pradinės mokyklos ketvirtokai. Jie apturėjo 45min paskaitą tema „Kalėdos įvairiose ES šalyse“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!