Eurodebatai Lazdijuose: „Norint suvienyti Europos Sąjungą reikia pradėti nuo savęs“

Spausdinti Autorius: Kornelija Žilionytė | 2016-12-01

Eurodebatai skamba gana baugiai, bet kartu simbolizuoja stiprią ir neginčijamą nuomonę bei kritišką mąstymą mokinių tarpe, o Lazdijuose tai ne tik paprastas renginys, bet ir tikra šventė!


Šiame mieste debatuojame tik antrus metus iš eilės, tačiau rezultatas – puikios ateities perspektyvos. Šiemet sulaukėme net keturių dalyvių dėmesio, kurios vyravo ne tik Lazdijų rajone, bet ir Alytaus mieste, tad galiu drąsiai teigti – debatai vienijo Dzūkiją.


Renginio nuotaikas palaikė degantis ir atkaklus dalyvių noras laimėti, tad žiūrovai mėgavosi tikrais ir aštriais debatais bei konkrečiomis nuomonėmis ir argumentais.


Komisiją sudarė rajono meras Artūras Margelis, savivaldybės švietimo skyriaus atstovė Jūratė Jasiulevičienė bei buvusi Jaunimo Europos komandos narė Deimatė Savukynaitė. Tokios komisijos akiratyje dalyviai turėjo smarkiai pasistengti, kadangi klausimai buvo rimti ir reikalavo ne tik kalbos pacitavimo, bet ir tam tikrų žinių. Džiugu, jog Lazdijai išsirinko stiprią ir ugningą atstovę Ugnę Petrovaitę, kuri jau gruodžio 12 dieną keliaus į Eurodebatų finalą.

Verta pasidžiaugti, kad debatai Lazdijuose ne tik vieniją, bet ir padeda drąsiai žengti į priekį.

Komentarai

Kitos naujienos

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!