Kviečiame dalyvauti konkurse „Europa mano gyvenime“

Spausdinti Autorius: Eglė Stravinskaitė | 2015-03-17

Kokią įtaką Europos Sąjunga daro mūsų kasdienybei? Kelionėms, aplinkai, švietimui, mūsų teisėms...? Turite apie tai nuomonę? Tuomet kviečiame dalyvauti konkurse „Europa mano gyvenime“ . Savo pastebėjimus galite išreikšti vaizdine forma – tai gali būti nuotrauka, video, infografikas ar pan.

Geriausius darbus apdovanosime prizais :)

Konkursas vyks iki gegužės 8 dienos , o nugalėtoją paskelbsime gegužės 10 dieną. Konkurse gali dalyvauti, jei Tau nuo 14 iki 25 metų.

Darbus siųskite Jaunimo Europos komandos narei Eglei Stravinskaitei el.paštu eglemija@gmail.com

Renginys feisbuke

Komentarai

Kitos naujienos

Tradiciškai mokykloje viena pamoka trunka 45 minutes. Vieni sako tai per mažai, jei nori gerai išmokti dėstomą dalyką, kiti sako, kad 45 minutės, kai kuriems dėstomiems dalykams yra per daug. Vieną saulėtą penktadienio popietę praleidau su žingeidžiais gimnazistais, kurie norėjo sužinoti daugiau apie Europos Sąjungą ir paminėti Jaunimo Europos savaitę.

Tiesą sakant, iš pat pradžių žinojau, kad ši kelionė bus nuostabi. Gal kiek erzino tas faktas, kad visą savaitę Briuselyje pils lietus, tad nebus galimybės užsimauti šortų ar kokios vasarinės palaidinės. Tačiau žinodama, kad lagaminas nėra beribis ir kad važiuoju ne atostogauti, į lagaminą susidėjau oficialiam vizitui skirtus drabužius – marškinius, džinsus, švarką ir pan. Bet apie viską nuo pradžių.

Pirmadienį, gegužės 9 d. per pasaulį nugvlinijo įvairiausios šventės. Kas šventė Pergalės dieną, o kas minėjo europiečiams skirtą šventę – Europos dieną. Ją, nors ir kukliai, atšventėme ir mes.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!