„Europą suvienys tik bendravimas“

Spausdinti Autorius: Gabija Aurylaitė | 2016-11-30

Lapkričio 25 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus  gimnazijoje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“, organizuojamo Jaunimo Europos komandos bei Europos komisijos atstovybės Lietuvoje, renginys, kuriame 5 mokiniai iš viso Šilalės rajono varžėsi dėl geriausiojo oratoriaus titulo. Jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema: Kaip jauni žmonės gali suvienyti Europos Sąjungą?

Dalyvių idėjas ir iškalbos meną vertino  ir prakaituoti privertusius klausimus uždavė smalsiai nusiteikę žiūrovai bei kompetetinga komisija,kurią sudarė : Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Jakštienė, ŠRVJOS "Apkskritojo stalo" pirmininkė Guoda Juškaitė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje komunikacijos vadovas Vytenis Kviklys, mero patarėja ir JEK alumni Rima Kairytė-Norvilienė bei pats Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, linkėjęs:„Kvieskime, diskutuokime, kalbėkimės“

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškejo,jog "Eurodebatų" nugalėtoja Šilalėje tapo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazistė Ema Girgždytė, vos per plauką nuo jos atsiliko ir sidabro medaliu pasidabino mūsų gimnazijos moskleivė Rūta Jonikaitė , o garbinga trečią užėmė dar viena laukuviškė- Indrė Pocevičiūtė.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti specialiais  prizais, o nugalėtoja Ema  gruodžio 11-12 dienomis keliaus į Vilnių,kur dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose su šio meno  guru Igoriu Vasiliausku, vakarieniaus su Humoro klubo nariais bei, žinoma, kausis „Eurodebatų“ finale dėl nugalėtojo vardo bei pažintinės kelionės po ES institucijas Briuselyje.

Emai linkime kuo didžiausios sėkmės Vilniuje ,o visiems kitiems norime padėkoti už NUOSTABIUS pasirodymus ir lauksime Jūsų inovatyvių idėjų bei jų išpildymo artimiausioje ateityje!

Nuotraukų autorės- Kamilė Lapinskaitė ir Justina Mozerytė

Komentarai

Kitos naujienos

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Lapkričio 16 d. Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 5 miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!