Finalinio žaidimo „EurOpa“ lenktynės - baigėsi kalvarijiečių pergale

Spausdinti Autorius: Dovilė Skroblaitė | 2013-02-25

2013 m. vasario 23 d., Marijampolėje, jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ patalpose,  įvyko Alytaus, Kalvarijos bei Marijampolės komandų ,,Europa“ žaidimo finalas. Finale dalyvavo po du dalyvius iš kiekvieno miesto. Rungėsi itin stiprios komandos. Po įtemptos kovos I-ąją vietą laimėjo Kalvarijos komanda, II-oji vieta atiteko Marijampoliečių komandai ir III-ąją garbingą vietą užėmė - Alytaus komanda.

Visos komandos buvo apdovanotos rėmėjų (ARVI įmonių grupė, UAB „Mantinga“) įsteigtais prizais.

 

Finalo organizatoriai:

Jaunimo Europos komandos narės: Diana Aksomitaitė ( Alytus),  Šarūnė Petrošiūtė ( Marijampolė) ir Dovilė Skroblaitė ( Kalvarija).

Komentarai

Kitos naujienos

„Europrotų“ žaidime Kalvarijoje savo jėgas išbandė mokiniai, studentai, jaunimas, skautai, mokytojai, senjorai. Susigrumti ir pasipuikuoti savo žiniomis apie Europą ir jos šalis panoro 3 komandos.

 

Įdomu, kurios nuotraukos laimėjo Jaunimo Europos komandos organizuotą fotografijų konkursą „Europa – tai AŠ“?

Lapkričio 16 d., Kalvarijos viešojoje bibliotekoje susirinkę žmonės tarptautinės tolerancijos dienos proga žiūrėjo dokumentinį filmą „Čia mūsų namai“. Renginio pabaigoje,  susirinkusieji diskutavo, išsakė savo nuomonę apie filmo veikėjus, jų esamą situaciją. Pasidalino vieni su kitais tikromis savo gyvenimo istorijomis, kurias teko išgyventi, patirti.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!