Iki kitų susitikimų Pasvalyje, mieli Auksiniai Europrotai!

Spausdinti Autorius: Jovita Kuodytė | 2015-12-10

Gruodžio 8 dieną Pasvalyje „Auksinių Europrotų“ turnyras baigėsi „IKI 30“ komandos triumfu! Paskutinįjį etapą dalyviai kaip visada buvo be galo kūrybingi, išradingi, žavūs bei protingi.

Dvylika turnyrų, kurie vyko Pasvalio kultūros centre, praėjo neapsakomai greitai. Žaidime šauniai pasirodė visos komandos, tačiau vieniems pasisekė labiau, kitiems – mažiau.

Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė komanda „IKI 30“587 TAŠKAI. Labai mažai nuo jų atsiliko „TIM DRIM“, kuri pirmaisiais etapais, rodės, niekam neužleis lyderio pozicijos, tačiau ši komanda su 558 TAŠKAIS užėmė antrąją vietą. Garbingoje trečiojoje vietoje atsidūrė „ASTEROIDAI“ su 515 TAŠKŲ. Ši komanda prie mūsų prisijungė tik nuo 3-iojo etapo! Tad džiaugiuosi „Asteroidų“ išmone, bei ryžtu! Ketvirtoje vietoje komanda „4B“ - 483 TAŠKAI. Manome, kad šios komandos sudėtyje yra tikrai patys šauniausi Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos ketvirtokai! Penktieji – „JAUNIMAS“ surinkę 463 TAŠKUS. Šios komandos rezultatai buvo labai nepastovūs - kartais jie būdavo pačioje lentelės apačioje, kartais jie ryžtingai išsiverždavo į priekį. Na ir šeštieji - komanda „AUROTAS“ 367 TAŠKAI. Šios komandos jaunimą linkime nenusiminti - juk jiems dar viskas prieš akis.

Džiugu, kad Pasvalyje „Auksiniai Europrotai“ sulaukė tiek protingų žmonių, norinčių tobulėti bei patikrinti savo žinias. Tikimės, kad kitais metais, „Auksiniai Europrotai“ pritrauks dar daugiau dalyvių! Tad netariame jums sudie, o iki kitų susitikimų, mieli Auksiniai Europrotai, kuriems visos kepurės per mažos!

Komentarai

Kitos naujienos

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Gegužės 8-12 dienomis Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko įvairiausios veiklos, renginiai, konkursai, užsiėmimai ir kt., skirti Europos dienai paminėti. Gegužės 10 d. man teko garbė sudalyvauti visame šitame europietiškame bume ir pravesti užsiėmimą „ES manuoju supratimu“ bei surengti Europrotų turnyrą.

Gruodžio 1 dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vyriausieji, ketvirtokai, nutarė, kad egzaminams ruoštis gali padėti dalyvavimas protmūšyje apie Europos Sąjungą. Jie turėjo pasukti galvas ir atsakyti į „Europrotų“ tipo klausimus, sukeliančius juoką, nuostabą, o kartais pyktį (ypač klausimais apie maistą).

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!