Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017

Spausdinti Autorius: Otilija Tolušytė | 2017-08-28

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai, kurių metu prie 9 senbuvių prisijungė net 19 naujų narių! Mokymų metu komandos nariai stiprino savo žinias apie Europos Sąjungą, socialinių medijų naudojimą. Per penkias dienas Jaunimo Europos komanda nariai sužinojo daugiau metodų ir energiser'ių nei per visą savo gyvenimą. Ir kaip be komandinio darbo užduočių? Žinote, kiek skirtingų žmogaus - debesėlio - gabenimo būdų išradome? Arba kiek kartų išmetėme kiaušinį? Žalią kiaušinį! Dabar puikiai žinome vieni kitų gimtadienius, nes turėjome NEKALBĖDAMI sustoti į gimtadienio eilutę. Įdomus faktas, kad Austėjos ir Luko gimtadieniai yra tą patį mėnesį ir tą pačia dieną. Tačiau Austėja yra vyresnė! Daugiausiai dėmesio sulaukė pirmamečių JEK'ų krikštynos.

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!