Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017

Spausdinti Autorius: Otilija Tolušytė | 2017-08-28

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai, kurių metu prie 9 senbuvių prisijungė net 19 naujų narių! Mokymų metu komandos nariai stiprino savo žinias apie Europos Sąjungą, socialinių medijų naudojimą. Per penkias dienas Jaunimo Europos komanda nariai sužinojo daugiau metodų ir energiser'ių nei per visą savo gyvenimą. Ir kaip be komandinio darbo užduočių? Žinote, kiek skirtingų žmogaus - debesėlio - gabenimo būdų išradome? Arba kiek kartų išmetėme kiaušinį? Žalią kiaušinį! Dabar puikiai žinome vieni kitų gimtadienius, nes turėjome NEKALBĖDAMI sustoti į gimtadienio eilutę. Įdomus faktas, kad Austėjos ir Luko gimtadieniai yra tą patį mėnesį ir tą pačia dieną. Tačiau Austėja yra vyresnė! Daugiausiai dėmesio sulaukė pirmamečių JEK'ų krikštynos.

Komentarai

Kitos naujienos

Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

Gegužės 8-12 dienomis Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko įvairiausios veiklos, renginiai, konkursai, užsiėmimai ir kt., skirti Europos dienai paminėti. Gegužės 10 d. man teko garbė sudalyvauti visame šitame europietiškame bume ir pravesti užsiėmimą „ES manuoju supratimu“ bei surengti Europrotų turnyrą.

Tradiciškai mokykloje viena pamoka trunka 45 minutes. Vieni sako tai per mažai, jei nori gerai išmokti dėstomą dalyką, kiti sako, kad 45 minutės, kai kuriems dėstomiems dalykams yra per daug. Vieną saulėtą penktadienio popietę praleidau su žingeidžiais gimnazistais, kurie norėjo sužinoti daugiau apie Europos Sąjungą ir paminėti Jaunimo Europos savaitę.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!