Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017

Spausdinti Autorius: Otilija Tolušytė | 2017-08-28

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai, kurių metu prie 9 senbuvių prisijungė net 19 naujų narių! Mokymų metu komandos nariai stiprino savo žinias apie Europos Sąjungą, socialinių medijų naudojimą. Per penkias dienas Jaunimo Europos komanda nariai sužinojo daugiau metodų ir energiser'ių nei per visą savo gyvenimą. Ir kaip be komandinio darbo užduočių? Žinote, kiek skirtingų žmogaus - debesėlio - gabenimo būdų išradome? Arba kiek kartų išmetėme kiaušinį? Žalią kiaušinį! Dabar puikiai žinome vieni kitų gimtadienius, nes turėjome NEKALBĖDAMI sustoti į gimtadienio eilutę. Įdomus faktas, kad Austėjos ir Luko gimtadieniai yra tą patį mėnesį ir tą pačia dieną. Tačiau Austėja yra vyresnė! Daugiausiai dėmesio sulaukė pirmamečių JEK'ų krikštynos.

Komentarai

Kitos naujienos

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!