Jaunimo Europos komanda pasipildys naujais žmonėmis!

Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė daugiau nei šimtas jaunų žmonių iš visos Lietuvos. Atstovybė kartu su JEK alumni nariais atrinko 15 kandidatų, kuriuos kviečia nuo rugsėjo 9 d. vakaro iki rugsėjo 13 d. popietės dalyvauti įvadiniuose JEK mokymuose Vilniuje ir Ignalinos rajone.

Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. Pirmenybė buvo teikiama kandidatams, kurie gyvena arba daugiausia laiko praleidžia tuose miestuose (miesteliuose), kur iki šiol nėra JEK narių. Tapimas Jaunimo Europos komandos nariu įmanomas tik pilnai sudalyvavus JEK įvadiniuose mokymuose.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems atrankoje. Žinome, kad kandidatų sąraše buvo daugiau motyvuotų žmonių, galinčių efektyviai vykdyti JEK veiklą, tačiau atstovybė turi ribotas galimybes JEK narių skaičiui išlaikyti. Kviečiame visus ir toliau aktyviai dalyvauti įvairiuose su ES susijusiuose projektuose jaunimui ir taip skleisti žinią apie ES galimybes jauniems žmonėms.

 

Kandidatai į Jaunimo Europos komandą, kurie yra kviečiami dalyvauti įvadiniuose mokymuose (išvardyti abecėlės tvarka):

1. Agnė Niuniavaitė, Biržai.

2. Daiva Pilvelytė, Simnas (Alytaus r.).

3. Edvinas Adomas Asanavičius, Pagiriai (Vilniaus r.).

4. Eimantas Gajauskas, Kelmė.

5. Gabija Baugirdaitė, Vilnius.

6. Akvilė Jonaitytė, Klaipėda.

7. Greta Zaburaitė, Plungė.

8. Jovita Kuodytė, Pasvalys.

9. Justas Varanavičius, Akmenė.

10. Kornelija Žilionytė, Veisiejai (Lazdijų r.).

11. Monika Kiriejevaitė, Kuršėnai (Šiaulių r.).

12. Rugilė Užusėnaitė, Varėna.

13. Titas Kumetaitis,  Ukmergė.

14. Ugnė Pikšrytė, Kėdainiai.

15. Vilius Talkevičius, Kaunas.

 

Artimiausiu metu atrinkti kandidatai gaus tikslią informaciją apie mokymus.

 

Jei iš atrinktų JEK narių atsiras tokių, kurie atsisakys galimybės tapti JEK nariu, atstovybė suteiks galimybę jais tapti laukiamajame sąraše esantiems kandidatams.

Komentarai

Kitos naujienos

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Balandžio 7 d. moksleiviai iš Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos neįprastai atsakinėjo į ne ką mažiau neįprastą klausimą – „kas yra Europa ir ką reiškia būti Europiečiu?“. Klausimas, iš pirmo žvilgsnio, skamba gal ir nesudėtingai, bet kokių atsakymų mes tik nesulaukėme!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!