Jaunimo Europos komandą sustiprins nauji nariai

Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė 65 jauni žmonės iš visos Lietuvos. Atrankos procesas buvo sudarytas iš dviejų etapų, kurių metu kandidatams reikėjo atsakyti į įvairius klausimus, pasiūlyti įvairių sprendimų alternatyvas, nufilmuoti trumpą video su įžanga į pamoką apie Europos Sąjungos galimybes jaunimui. Atstovybė kartu su JEK alumni nariais atrinko 14 kandidatų, kuriuos kviečia rugsėjo 21–25 d. dalyvauti mokymuose kartu su esamais komandos nariais.

Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. Pirmenybė buvo teikiama kandidatams, kurie gyvena arba daugiausia laiko praleidžia tuose miestuose (miesteliuose), kur iki šiol nėra JEK narių. Primename, kad tapimas Jaunimo Europos komandos nariu įmanomas tik pilnai sudalyvavus JEK įvadiniuose mokymuose.

Dėkojame visiems dalyvavusiems atrankoje. Žinome, kad kandidatų sąraše buvo daugiau motyvuotų žmonių, galinčių efektyviai vykdyti JEK veiklą, tačiau atstovybė turi ribotas galimybes JEK narių skaičiui išlaikyti. Kviečiame visus ir toliau aktyviai dalyvauti įvairiuose su ES susijusiuose projektuose jaunimui ir taip skleisti žinią apie ES galimybes jauniems žmonėms.

Kandidatai į Jaunimo Europos komandą, kurie yra kviečiami dalyvauti įvadiniuose mokymuose (išvardyti abėcėlės tvarka):

 1. Danielius Asipavičius, Kaunas.
 2. Simona Ašmonaitė, Tauragė.
 3. Gabija Aurylaitė, Šilalė.
 4. Dominyka Dakinevičiūtė, Garliava (Kauno r.).
 5. Patricija Glovackaitė (Vilnius).
 6. Danielius Ilkevič, Vilnius, Naujoji Vilnia.
 7. Goda Katkutė, Šiauliai.
 8. Joris Mykolas Kavolis, Palanga.
 9. Domilė Kirstukaitė, Rokiškis.
 10. Austėja Makarevičiūtė, Linkuva (Pakruojo r.)
 11. Vytautė Rukšėnaitė, Švenčionėliai.
 12. Edvinas Sausaitis, Kaišiadorys, Jonava.
 13. Otilija Tolušytė, Panevėžys
 14. Vygantas Valma, Kupiškis.

Artimiausiu metu atrinkti kandidatai gaus tikslią informaciją apie mokymus.

Jei iš atrinktų JEK narių atsiras tokių, kurie atsisakys galimybės tapti JEK nariu, atstovybė suteiks galimybę jais tapti laukiamajame sąraše esantiems kandidatams.

Jaunimo Europos komanda yra 16–29 metų amžiaus informacijos skleidėjų, pristatančių ES temas savo bendraamžiams, tinklas Lietuvoje. Šios komandos tikslas – padėti kitiems jauniems žmonėms suprasti, kaip veikia Europos Sąjunga ir kokią įtaką ji turi kiekvienam iš mūsų. Jaunimo Europos komanda ne tik domisi ES veikla, bet ir perteikia savo žinias kitiems. Plačiau – www.pazinkeuropa.lt/jek

Komentarai

Kitos naujienos

Lapkričio 22 dieną Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko ,,Eurodebatai”.

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Lapkričio 16 d. Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 5 miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!