JEK alumni

Otilija Tolušytė

Jaunimo Europos komanda yra geriausia vieta (UŽ)AUGTI. Svajonių komandoje atsidūriau labai netikėtai užpildžius registraciją, tačiau tai buvo geriausias sprendimas, kuris pakeitė mano gyvenimą. Galėjau drąsiai svajoti bei įgyvendinti savo svajones. Per visą laikotarpį įgyvendinau daugybę skirtingų renginių, susipažinau su nuostabiais žmonėmis taip pat išvykau trumpalaikei savanorystei į Tarregą. Visos šios veiklos prisidėjo prie mano asmenybės formavimo bei padėjo atrasti save!

Greta Zaburaitė

Nors narystė Jaunimo Europos komandoje nebuvo mano pirmoji veikla visuomeniniame sektoriuje, galiu drąsiai teigti, jog čia išmokau daugiausiai. Tapimas vienintele savo miesto atstove tarp būrio nepažįstamų bendraamžių iš visos Lietuvos buvo visiškas komforto zonos ribų peržengimas, lydimas jaudulio bei baimės, tačiau galiausiai pasibaigęs naujais atradimais, draugais, patirtimis. JEK - tai ne tik veiklų ES tematika vykdymas, bet ir galimybė savirealizuotis, keliauti, o įgytos žinios praverčia visur: nuo istorijos pamokų iki tarptautinių projektų. Vienareikšmiškai - svajonių komanda!

gretazaburaite@gmail.com 

Rugilė Užusėnaitė

Nuo baimių iki ryžto veikti, nuo mažo žinių bagažo iki gebėjimo žinias perteikti kitiems, nuo drebančių kojų ir drėgnų rankų iki kalbėjimo didelėse auditorijose, nuo miesto aplinkos iki pažinčių visoje Lietuvoje, nuo Vilniaus iki Briuselio – tai buvo kelias, kurį nuėjau būdama Jaunimo Europos Komandos dalimi. Jis reikalavo išeiti iš komforto zonos, tačiau žadėjo daugybę įsimintinų akimirkų ir potyrių. Tačiau ištarus sau lemtingą „taip“ (panašiai, kaip ir vestuvėse), viskas pasikeitė. Per dvejus metus pavyko nuveikti begalę dalykų: organizuoti renginius, dalyvauti mokymuose, rašyti straipsnius, klausyti ir kalbėtis su kompetentingais žmonėmis, tačiau svarbiausia – įveikti sienas, kurias pati susikūriau savo galvoje. Šiandien esu JEK alumni, tačiau esu pasiruošusi ir toliau aktyviai įsitraukti į veiklas, kurias organizuoja svajonių komanda ir pati skleisti žinią, kurią neša Europos Sąjunga.

rugile0717@gmail.com

Monika Kiriejevaitė

"Jaunimo Europos komandos veikla man tolygiai žengė kartu su kitomis jaunimo organizacijomis, projektais, popamokine visuomenine ir kultūrine veikla. Tačiau JEK visuomet turėjo savo išskirtinį žavėsį ir cinkelį: visų pirma, ji moko būti pasaulietiškais, atvirais, domėtis tendencijomis ir pasiimti iš jų, kas geriausia. Antra, ši komanda skiriasi savo struktūra nuo kitų, vietinių jaunimo grupių, kuriose veikiant, nuolat būni apsuptas savo bendraminčių. JEK nariai, kurie tampa draugai, gyvena daug toliau, tačiau per juos atrandi gerąją kitų miestų patirtį, jauti šalies bendrumą, kurį sukuriame savo veiklomis."

Šiuo metu esu abiturientė, nuolat sukiojantis jaunimo politikos, informavimo ir skatinimo veiklose. Ateityje planuoju studijuoti chemijos mokslą. 

m.kiriejevaite@gmail.com

Titas Kumetaitis

„Jaunimo Europos komanda man buvo, yra ir bus šeima, kurią vienija bendra idėja ir noras ją pasiekti. Tai žmonės, kurių apsuptyje galima pamiršti tokius žodžius kaip "baimė" ar "kompleksai". JEK yra variklis, kuris įkrauna energijos dirbti ir kuriam energijos gali įkrauti pats. Tai mokykla, kuri nekritikuoja už nemokėjimą ir pabrėžia tavo išskirtinius gabumus. Būtent tokia mokykla suteikia begales džiaugsmo, pasitikėjimo ir galimybių bei noro jų siekti. Prisijungimas prie JEK tinklo man neabejotinai buvo geriausias sprendimas gyvenime, kuris leido suprasti, ką noriu veikti ateityje ir leido tapti tuo, kas esu šiandien“

t.kumetaitis@gmail.com

Žygimantas Zabieta

„Labiausiai man patiko idėja, kiek šioje komandoje galima daug nuveikti – organizuoti renginius, skaityti paskaitas, bendrauti su jaunais ir neabejingais žmonėmis, plėsti pažinčių ir draugų ratą. Aš važinėdavau po mokyklas ir skaitydavau su įvairiomis ES temomis susijusias paskaitas. Visiems būsimiems JEK nariams linkiu pasinaudoti šiuo milžinišku žinių bagažu, kuris vėliau padės apsispręsti, ką nori veikti gyvenime.“

Žygimantas yra socialinių tinklų aktyvistas, Pasaulio Ekonomikos Forumo jaunimo bendruomenės „Global Shapers“ narys, studijuoja aplinkos valdymo ir politikos magistrantūros programą Lundo universitete Švedijoje.

z.zabieta@gmail.com

 

Raminta Kėželytė

„Kai man buvo 16 metų, aš turėjau daug laisvo laiko, turėjau motyvacijos veikti ir daug energijos, bet nežinojau, kur visa tai nukreipti. Visa tai išsisprendė, kai prisijungiau prie Jaunimo Europos komandos. Mano laisvas laikas virto produktyviu laiku, o energija ir motyvacija buvo nukreiptos tikslingai ir naudingai. Buvimas JEK nare atnešė man daug patirties ir pažinčių. Neabejoju, kad JEK atvedė mane ten, kur esu šiandien.“

r.kezelyte@gmail.com

Julius Litinskas

„Veikla Jaunimo Europos komandoje man padėjo suprasti, kad neįgyvendinamų dalykų tiesiog nėra, o asmeninė iniciatyva yra galingiausias ginklas prieš bet kokį nuobodulį. Būdamas JEK nariu pažvelgiau į mokymo procesą kitu kampu ir įvertinau neformalaus ugdymo teikiamą naudą. Galiausiai, ši patirtis padėjo apsispręsti ir dėl tolimesnių veiklų, susipažinau su nuostabiais žmonėmis! JEK man visada išliks ta erdve, kurioje galima eksperimentuoti, išbandyti naujus, galbūt netradicinius metodus ir niekada nebijoti klausti."

Šiuo metu Julius yra antrakursis Paryžiaus politikos mokslų institute (Sciences Po Paris) – studijuoja politiką, teisę ir tarptautinius santykius. Taip pat aktyviai dalyvauja Amnesty International bei kitų nevyriausybinių organizacijų veikloje.

Aušrinė Diržinskaitė

„Narystė Jaunimo Europos komandoje man buvo tarsi tramplynas į tolesnę veiklą. Čia atradau savo galimybes ir sritį, kurioje noriu veikti, sutikau žmones, kuriuos dabar laikau geriausiais savo draugais. Patirtis JEKe padėjo man susirasti darbą, kuriuo labai džiaugiuosi. Tai iš tiesų išskirtinė vieta, padedanti surasti save ir kitus".

Aušrinė šiuo metu dirba projektų koordinatore Všį „Europos namai“ ir studijuoja Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute politikos mokslus.

ausrine.dirzinskaite@gmail.com

Roberta Burinskaitė

„Būdama JEK‘e pradėjau organizuoti vaidmenų žaidimą Mokomąjį Europos Parlamentą, o po poros metų tapau šios iniciatyvos koordinatore Lietuvoje. Būdama JEK nare paaugau kaip žmogus. Verta prisijungti prie JEK veiklos, nes čia galima išmokti tokių dalykų, kurių mokykloje pamokų metu neišmoksi. Palinkėsiu idėjų – jos šiais laikais brangiausios.“

Roberta baigė VU TSMPI magistro studijų programą, o šiuo metu dirba renginių organizavimo srityje.

robertabur@gmail.com

 

Giedrius Daubaris

„Patirtis dirbant JEK mane išmokė būti drąsiu: jei turi noro įgyvendinti kažką neįprasto, tam visada atsiras būdų. JEK – tai galimybė sutikti bendraminčių, aktyvių žmonių iš visos Lietuvos, taip pat pažinti save ir tobulėti. JEK nariams linkiu nenusileisti ankstesnėms JEK kartoms, kurti regionines iniciatyvas bei mėgautis proga pateikti įprastus dalykus neįprastai ir priimtinai jauniems žmonėms, išlaisvinti savo kūrybiškumą.“

Giedrius yra „King's College“ Londone absolventas.

giedrius.daubaris@gmail.com

 

Rūta Brazlauskaitė

„Narystė Jaunimo Europos komandoje - tai neįkainojama galimybė tobulėti pačiam ir dalintis tuo, ką įgyji. Įvairūs susitikimai, konferencijos, mokymai, o galų gale ir pačių organizuotos veiklos bei bendravimas su kitais JEK nariais ne tik paįvairina kasdienybę, bet ir praturtina visą gyvenimą. Ši komanda reikalinga jauniems žmonėms, kurie yra iniciatyvūs, atsakingi, kūrybingi ir smalsūs. O geriausia tai, kad šioje komandoje sutikti žmonės tampa draugais."

Šiuo metu Rūta studijuoja istoriją Vilniaus universitete, aktyviai dalyvauja Žemaitijos skautų organizacijos veikloje.

Ugnė Litvinaitė

„Tapimas JEKe man buvo tarsi šuolis į naują etapą – aktyvius ir įvairiomis patirtimis, žmonėmis, renginiais turtingus metus jaunimo organizacijose. Galiu drąsiai pasakyti, kad JEK tuos metus ryškiai spalvino – vertingi mokymai, iššūkis pačiam imtis iniciatyvos,  o svarbiausia – išradingi ir aktyvūs komandos nariai, tapę geriausiais draugais, skatino stiebtis ir augti. Ir dar – čia atradau didžiulį džiaugsmą mokyti! Čia įgytus mokymo įgūdžius ir išmoktus neformaliojo ugdymo metodus dažnai pritaikau kasdienybėje ir branginu viltį dar tobulinti!"

Šiuo metu Ugnė studijuoja politikos mokslus Vilniaus universitete (2016 m. rudenį pagal mainų programą studijuos Bolonijos universitete), yra Lietuvos liberalaus jaunimo narė.

ugne.litvinaite@gmail.com 

Vytautė Rimkutė

Visiems visada rekomenduoju JEK. Kodėl? Todėl, kad čia yra suteikta profesionali galimybė organizuoti iniciatyvą, kokią tu tik nori. Čia gausi viską: nuo asmeninio mokymosi (mokymai, konferencijos įvairiuose Lietuvos miestuose ir užsienyje) iki prizų ar viešinimo priemonių. Džiaugiuosi, kad buvau komandos dalimi, nes dėl jos ir gautų žinių galėjau pati organizuoti nacionalinius ir tarptautinius renginius, dalintis patirtimi su bendraamžiais ir svarbiausia tobulėti pati bei nuspręsti, kokiu keliu turėčiau eiti toliau.

vytaute.r@gmail.com

Šarūnė Petrošiūtė

„Tai aktyviausiai veikiančių jaunų žmonių tinklas Lietuvoje. Šioje komandoje gausu galimybių vieniems iš kitų mokytis, keistis patirtimi bei plėsti savo pažįstamų žmonių tinklą. Didelė laisvė kūrybai ir įdomiausių veiklų įgyvendinimui. Man tai buvo geriausia patirtis, kurią aš, būdama moksleive, galėjau įgyti. Todėl kiekvienam moksleiviui, kuris turi iniciatyvumo ir drąsos, rekomenduoju šią patirtį!“

Šiuo metu studijuoju Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, laisvu nuo studijų laiku, dirbu su jaunimo iniciatyvomis bei kita labdaringa veikla. 

sarune.petrosiute@gmail.com

 

Dobilė Minkutė

Laikas, kurį praleidau būdama JEK prabėgo itin greitai, tačiau neapsakomai įdomiai ir naudingai. Paskaitos, konferencijos, projektai, kelionės, konkursai, naujos pažintys ir draugai - visa tai sutepla į tris raides - JEK. Linkiu kiekvienam motyvuotam jaunuoliui pagalvoti apie galimybę prisijungti prie JEK'ų šeimos ir pakeisti savo įprastą gyvenimo ritmą bei atrasti save iš naujo.

Dobilė studijuoja tarptautinę teisę Marselyje, Prancūzijoje, 2016 m. pirmąjį pusmetį išvyksta mainų programai į Mastrichto universitetą. Ji taip pat aktyviai dalyvauja Europos Jaunimo Parlamento ir kitų nevyriausybinių organizacijų veiklose.

dobileminkute@gmail.com

Gabrielė Bubokaitė

„Buvimas JEK nare labiausiai išmokė nesigėdyti  gyvenamosios vietos, viešai kalbėti, apginti savo nuomonę, bendrauti. Taip pat galima pasidžiaugti, kad išmokau ir daug faktų, ir daug praktinių metodų, kuriuos panaudoti galiu tiek studijose, tiek visuomeninėje veikloje. Labiausiai įsiminęs renginys, kuris geru žodžiu minimas visoje Lietuvoje ir kilęs JEK iniciatyva - Europrotai. Būsimiems komandos nariams linkiu būti drąsiems ir nepamesti idėjų pusiaukelėje - tiesiog imti ir įgyvendinti.“

Gabrielė mokosi VU TSPMI politikos mokslus ir yra Jaunųjų Konservatorių Lygos narė.

g.bubokaite@gmail.com

„Buvimas JEK nariu padėjo nugalėti viešojo kalbėjimo baimę, išmokė planuoti laiką, organizuoti renginius bei suteikė kitų įgūdžių, kurie praverčia dabar, darbinėje veikloje. Nors iš pradžių nelabai supratau, kur papuoliau, bet pasibaigus narystei iš čia išsinešiau ne tik geras emocijas, patirtį, bet ir norą toliau siekti didesnių tikslų.“

Algirdas yra VU Komunikacijos fakulteto absolventas šiuo metu dirbantis IT srityje.

a.dvarionas@gmail.com

Radvilė Talačkaitė

„Būdama JEK nare atradau savo naująją pusę. Ne tik daugiau įsigilinau į ES, jos veikimo principus, bet ir įsijungiau į naujas veiklas: daugybė suorganizuotų renginių, paskaitų, viktorinų... Išmokau išsakyti savo nuomonę ir ją ginti. Daug patirties pasisėmiau ne tik iš konferencijų, mokymų bet ir iš sutiktų žmonių. Buvimas komandos nare atvėrė naujas galimybes ir leido tobulėti. Visiems esamiems ir būsimiems JEK'ams linkiu siekti savo tikslo ir pasinaudoti kiekviena pasitaikiusia galimybe išbandyti kažką naujo!“

radvile.talackaite@gmail.com

Diana Aksomitaitė

„Būdama JEK nare pagilinau žinias apie ES, praplėčiau bendraminčių draugų ratą bei dar kartą įsitikinau, kad svarbiausia yra veikti tai, kas tau patinka. JEK man padėjo suprasti, ką noriu veikti toliau ir kur galiu save pilnai realizuoti. Esamiems bei būsimiems JEK nariams linkiu atrasti save ir daryti tai, kas Jums patinka.“

diana.aksomitaite@gmail.com

Aurelija Tamošiūnaitė

„JEK yra žodžių draugystė, iniciatyva, gyvenimiškos permainos ir atsidavimo sintezė. Čia gali perlipti pats save ar toliau judėti tiesia užtikrintumo linija, išsiskirti arba prisitaikyti prie esančios situacijos, švytėti šypsena arba išlikti rimtu. Gyvenimo draugai, nauji iššūkiai, tradicijų gimimas leidžia atrasti save ir gyvenimo kryptį. Be JEK nebūčiau ten, kur esu dabar, nes būtent čia suvokiau, kad pagreitis yra tai, kas pulsuoja gyvybingumu.“

Aurelija studijuoja Vilniaus universiteto tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute bei yra korporacijos „RePublica“ narė

 

aurelija.tamosiunait@gmail.com

Rima Kairytė

„Būdama JEK nare praplėčiau savo akiratį, įsitraukiau į naujas veiklas. Visa tai yra labai svarbu asmeniniam tobulėjimui. Veiklų buvo visokių: renginių organizavimas, jų viešinimas, informacinių straipsnių rašymas. Vienas įsimintiniausių projektų buvo Šilalėje didelio pasisekimo sulaukę „Europrotai“. Būsimiems JEK'ams linkiu iniciatyvumo, žingeidumo ir atsidavimo pasirinktai veiklai.“

Rima yra Vytauto Didžiojo universiteto vokiečių kalbos filologijos, Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo studijų absolventė, Šilalės r. savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vadovė.

rima.kairyte@gmail.com 

Rimantas Griguola

„JEK – tai durys į savo tikslų įgyvendinimą, naujus atradimus ir žinias. Čia komanda dirba kartu su tavimi vieno bendro tikslo link. Žinios, idėjos ir komanda niekada dar nesutrukdė, tačiau daugybė kartų pagelbėjo. Viskas ko reikia – iniciatyva ir ryžtas augti.“

Rimantas dirba startuolių pasaulyje, kelių verslo projektų plėtros vadovas, bendraįkūrėjas ir mentorius.

rimantas.griguola@gmail.com

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!