Daiva Pilvelytė

Straipsnio pavadinimas

Sveiki! Aš esu Daiva Pilvelytė. Gyvenu ir mokausi Simne, tačiau savo veiklą vykdau visame Alytaus regione! Šiuo metu esu abiturientė. Kadangi nepriklausau jokiai organizacijai, esu visu 100 procentų atsidavusi Jaunimo Europos Komandos veiklai!

Esu labai reikli tiek sau, tiek kitiems. Tikiuosi iš kitų iniciatyvumo, atkaklumo, bei pačių beprotiškiausių idėjų, kurias truputį patobulinus, galėtume sukurti kažką nuostabaus! Kuo galiu būti Tau naudinga? Galiu organizuoti įvairias pamokas, diskusijas, seminarus ES tematika. Jei susisieksi su manimi, pirmas sužinosi apie organizuojamus renginius Tavo mieste!

Iškilo klausimų susijusių su ES, tačiau nežinai kur kreiptis? Kreipkis į mane! Visada padėsiu kaip tik mokėsiu ir kuo tik galėsiu.

 

Tel. nr.: +370 699 949 52

El. paštas: daiva.pilvelyte@gmail.com

Autoriaus įrašai

Pavasaris tai laikas, kuomet žmonės pradeda dažniau šypsotis ir labiau atsipalaiduoja, nes gamta pradeda atbusti. Tačiau Jaunimo Europos komandos nariai neleidžia sau atsipalaiduoti, dėl to šiandien, balandžio 24 dieną, lankiausi Alytaus rajono Kumečių pagrindinėje mokykloje!

Kaip įdomiai atšvęsti Europos dieną? Ogi susirinkus į Simno gimnazijos aktų salę mankštinti savo pilkąsias smegenų ląsteles protmūšiaujant!

Pirmokai – tai jauni, veržlūs ir trykštantys energijos vaikai, kurie visai netrukus, nuaidėjus paskutiniam skambučiui, išlydės dvyliktokus į tolimesnes keliones. Kaip gi palydėti abiturientus, jei nežinai kur išlydėsi? Tad į pagalbą atskubėjo Jaunimo Europos komanda!

Dvi galvos geriau nei viena? O jei 44? Galbūt sidabrinės, o gal auksinės? Žinoma, kad Auksinės!

2015-12-09

Gruodžio 9 diena – tarptautinė kovos su korupcija diena. Šią dieną Simno gimnazijos 10-tų klasių mokiniai paminėjo debatais, kurių pagrindinė tema buvo „Europos sąjungoje turėtų būti griežtesnė antikorupcinė politika".

Daugelis mokinių, mokslo metams jau įsibėgėjus suka galvas: kaip gerai parašyti kontrolinį, kada spėti papietauti, kaip nepamiršti atlikti namų darbų arba ką galėčiau padaryti, kad gerai išlaikyčiau egzaminus. Kiekvienas vyresnių klasių moksleivis žino, kad baigus mokyklą yra du keliai: tęsti mokslus aukštojoje mokykloje, arba iš kart nerti stačia galva į suaugusiųjų pasaulį – darbo rinką.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!