Gabija Aurylaitė

Straipsnio pavadinimas

Sveiki! Aš esu Gabija Aurylaitė, trečiokė gimnazistė iš Šilalės miesto. Norint save pristatyti iš teigiamos pusės, dažniausiai pasirenkami būdvardžiai: linksma, draugiška, kūrybinga. Nors negalėčiau teigti, jog šie žodžiai su mano asmenybe  neturi nieko bendro, paprašyti trumpai  apibūdinti  mane supantys žmonės veikiau pasirinktų kitus žodžius. Ta ,kuri visada šneka –  dažniausias variantas. Ir nors tai, kaip į šią savybę reaguoja  mano artimieji, yra klausimas,  visuomeniniame gyvenime ji ir dar keletas (ar keletas dešimčių) man jau padėjo įveikti nemažai laiptelių. Baigtas meno mokyklos dailės skyrius, „Etnoklubas“, Mokinių tarybos pirmininkės postas, dramos studija,  ŠRVJOS „Apskritasis stalas“ – ne tik didžiulė mano gyvenimo dalis, bet ir prisidėjo prie to, kad patekau į Jaunimo Europos Komandą.

Ir čia esu ne tam, kad užsidėčiau dar vieną pliusiuką, bet, kad Tau, Tavo draugams, bendraamžiams, ir visiems kitiems apie ES papasakočiau inovatyviu, originaliu ir linksmu būdu!  Paskaita, viktorina, pranešimas ar žaidimas yra tik keletas galimų formų! Tad jei Tu nori netradicinės pamokos, reikia pagalbos rengiant renginį ES tematika ar tiesiog turi klausimų, nieko nelauk ir kreipkis į mane, aš visuomet pasirengusi Tau padėti!

 

E. paštas: aurylaitegabija@gmail.com

Tel. nr. (8 621) 70617

Facebook: https://www.facebook.com/gabija.aurylaite

 

Autoriaus įrašai

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Taip teigė "Eurodebatų" pergalę Šilalėje nuskynusi Ema Girgdytė. Nors šio teiginio Europos mąstu kol kas patvirtinti negalime, įsitikinome,jog debatai siekiant vienybės yra puikus pirmasis žingsnis!

Įstatymų nesilaikantis nusikaltėlis ar penkiametis viltimi spindinčiomis akimis? Kas iš tikrųjų yra pabėgėlis?  Atsakymo į šį klausimą Šilalėje ieškojo tarptautinio mainų projekto dalyviai iš Lenkijos, Lietuvos bei Vokietijos spalio 18 d., dalyvavę čia organizuotame simuliaciniame žaidime „Priversti bėgti“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!