Gintaras Lukas Dapkus

Straipsnio pavadinimas

Labas! Esu 18 metų vaikinas, kurį veža mokyti jaunus, motyvuotus ir viskuo besidominčius paauglius ir jaunuolius! Tai, mano antrieji metai Jaunimo Europos komandoje, tad drąsiai galiu teigti, kad patirties jau turiu ir vis dar nuolat tobulėju. Svarstote kodėl mane verta kviesti į savo pamokas, renginius ar susitikimus? Paklauskite jaunimo! Nekartą po savo pravestų pamokų girdėjau moksleivius sakant:

”- mums daug smagiau klausytis, kai kalba bendraamžiai”.

Tad gerbiami mokytojai, direktoriai, tėveliai ar jaunimo organizacijų vadovai, darykime paprastą prielaidą - norint sudominti jaunimą, reikia šiuolaikiškų pamokų. Būtent tai jums ir galiu pasiūlyti!


Galiu kalbėti įvairiomis temomis susijusiomis su Europos Sąjunga ir jaunimo galimybėmis joje, pravesti protmūšį ar debatus, betkurioje jūsų pasirinktoje vietoje, ir žinoma, padaryti patį smagiausią, azartiškiauso stalo žadimo “EurOpa” turnyrą!


Tad jei norite laimingų moksleivių, smagių ir interaktyvių veiklų savo renginiuose bei susitikimuose, ar ,tiesiog,  “pamokos kitaip” - kvieskite mane ir TIKRAI nenusivilsite! 


IKI SUSITIKIMO!


El. p. - gintarasdapkus@gmail.com

Tel. nr. – 867804427

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!