Raminta Kėželytė

Straipsnio pavadinimas

Esu visuomenininkė be rėmų, kai manęs paklausia, ką veikiu gyvenime, atsakau „daug ką!”, bet kai reikia įvardinti ką nors konkretaus, iškart pasimetu. Mano kasdienybėje tiek daug įvairiausios visuomeniškos veiklos, kad kai reikia ką nors išskirti, aš to padaryti tiesiog negaliu. Man svarbu viskas, ką darau! Aktyviai savanoriauju dar visai naujame jaunimo centre Biržuose, taip pat esu bendraamžių švietėja, žmogaus teisių aktyvistė, „įkrauk.lt“ reporterė, turiu projektų rengimo bei įgyvendinimo ir renginių organizavimo bei vedimo patirties. Nepaisant veiklų gausos, nepriklausau jokiai organizacijai ar neformaliai jaunimo grupei. Nors mama kartoja, kad visų kėdžių nenusėdėsiu – vienos kėdės man negana!

Pačiai teko gana nemažai susidurti su Europos Sąjunga ir jos teikiamomis galimybėmis, todėl nusprendžiau šia sukaupta naudinga informacija pasidalinti ir su kitais! :)

Kompetencijos sritys: jaunimo galimybės, neformalus ugdymas, žmogaus teisės, ES institucijos

Kontaktai: r.kezelyte@gmail.com, tel. 8633 77323.

Autoriaus įrašai

Stalo žaidimas EurOpa ir vėl subūrė jaunimą Biržų jaunimo centre!

Artėjančiam rudens „Europrotų“ sezonui biržiečiai ruošiasi kiek įmanydami! Viena iš puikiausių pasiruošimo galimybių – stalo žaidimo „EurOpa“ mini turnyras!

Pokalbis su 2011 metų virtualaus orientacinio žaidimo „Opa opa per Europą“ nugalėtoja biržiete Ieva.

Kartais mokomės ir be galo daug naujų dalykų sužinome to net nejausdami. Tad mokymasis gali būti be galo smagus. Taip apie Europos Sąjunga pertraukų metu mokomės Biržų „Saulės“ gimnazijoje. Ten pertraukų metu groja muzika, o ketvirtadieniais - išskirtinai tik Europos Sąjungos šalių muzika.

Visą Lietuvą užklupęs „Europrotų“ virusas neaplenkė ir Biržų. Čia, Biržų pilyje, susirungti savo žiniomis buvo susirinkę net 11 komandų.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!