Vygantas Valma

Straipsnio pavadinimas

Bonjour! Cześć! Hi! Ciao! ¡Hola! Tere! Labas!

Gyvenimo kredo: Kas, jeigu ne aš, kada, jeigu ne dabar!!!

Esu Vytauto Didžiojo Universiteto I kurso studentas. Studijuoju Politikos mokslus. Esu kilęs iš Kupiškio, bet dabar kiekvieną dieną mane galite rasti Kaune!

Gyvenime veikiu labai daug: Lietuvos mokinių parlamentas, Kupiškio miesto vietos veiklos grupė, Kupiškio jaunimo reikalų taryba, iniciatyva „Žinau, ką renku“, „Baltosios pirštinės“, kampanija „Man ne dzin“, Nacionalinio Kauno dramos teatro reklamos savanoris, Kauno Jaunimo Organizacijų Sąjungoos – Apskritasis stalas narys, VDU SA narys, koordinuoju savo mieste daug jaunimo iniciatyvų, bei pats jas kuriu, o nuo praeitų metų esu ir Jaunimo Europos Komandos narys.

Mano pomėgiai: groti gitara, kurti dainas, eiles, daug dirbti dėl aplinkinių, kad gyventi būtų gera, keliauti, domėtis kūno kalba bei žmogaus pasąmone.

Turi gerų idėjų? Pasiūlymų? Nori praleisti laiką aktyviai ir ne tik siekiant naudos sau? Visada gali kreiptis į mane ir prisidėti prie ateities kūrimo!

Nebijokite dalintis savo idėjomis ir svajonėmis, nes jei jas laikysite savyje, jos ir liks tik svajonėmis! 

El. p. valma.vygantas@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/valma.vygantas

Tel. nr. (8 624) 07463

Autoriaus įrašai

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Pirmą kartą Kupiškyje vykę „Eurodebatai“kaitino kraują tarp keturių debatuojančių gimnazistų. Intriga buvo didžiulė, nes pirmąją vietą nuo antrosios syrė tik viena dešimtoji balo dalies.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!