Metinė konferencija: QUO VADIS, EUROPA?

Data: 2019-01-25
Laikas: 2019 m. sausio 25 d. 9.00-13.00 val.
Vieta: Europos Namai, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.) Vinius
Sukūrė: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje
Registruotis

Europos Parlamento biuras Lietuvoje, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija 2019 m. sausio 25 d. organizuoja kasmetinę konferenciją apie Europos ateitį.

Gilėjančios atskirtys Europos ir viso demokratinio pasaulio bendruomenių viduje veikia politines sistemas ir procesus bei verčia atkreipti dėmesį į vis skaitlingesnes grupes žmonių, kurie nebetapatina savęs su tradicinėmis politinėmis jėgomis ir idėjomis. Socialinė bei skaitmeninė atskirtis, skurdas, migracijos ir globalizacijos procesai ir auganti nežinomybė dėl ateities kursto pesimizmą, baimę bei nepasitikėjimą, kurie jau pasireiškė radikaliais ir nepamatuotais poslinkiais tiek atskirų valstybių viduje, tiek pasaulinėje arenoje. Tai sukuria palankią terpę dezinformacijai, rinkėjų manipuliavimui, „melagienoms“ (angl. fake news) ir kitoms hibridinėms grėsmėms, kylančiomis tiek valstybių viduje, tiek ir iš išorės. Artėjantys Europos rinkimai gegužės mėnesį išbandys mūsų atsparumą šioms grėsmėms, tačiau kartu padės pagrindus Europos ateičiai.  Kviečiame diskutuoti!

 

Konferencijoje dalyvaus du Europos Komisijos nariai: Vytenis Andriukaitis, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą ir Neven Mimica, atsagingas už tarptautinį bendradarbiavimą ir vystymąsi. Pranešimą skaitys ir diskusijoje dalyvaus Bristolio Universiteto profesorius Stephan Lewandowsky, taip pat Europos Parlamento ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos atstovai.

Informuojame, kad atėjusieji į renginį gali būti filmuojami ir fotografuojami. Ateidami į renginį duodate tiesioginį sutikimą ir teisę Europos Parlamentui bei Europos Komisijai Jus filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą Europos Parlamento ir Europos Komisijos nuožiūra.

Komentarai

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!